Youtube, vlog i kilka słów

Dzisiaj krótki vlog skierowany głównie do moich widzów na youtube :) Czyli – jestem, żyję, wszystko u mnie dobrze i nigdzie się z youtube’a nie wybieram!

Zaczęłam na youtube typowo kosmetycznie, a z czasem ograniczanie się wyłącznie do tej tematyki przestało mi odpowiadać. Jak to dziewczyna lubię sobie z innymi dziewczynami porozmawiać o ulubionych mazidłach,  ale po prostu inne rzeczy interesują mnie zdecydowanie bardziej :)

Mam w głowie różne plany odnoście rozwoju mojego kanału, niestety większość z nich jest bardzo trudna do realizacji. Chciałabym zająć się głębiej tematem wnętrz i ich urządzania, ale do tego potrzebowałabym kamerzysty, materiału i budżetu… Ale kto wie, w czasach kiedy najlepszym i najmilej widzianym talk show jest ten kręcony w 22m kawalerce, może i mi uda się zrealizować moje plany. Jest ich chyba zbyt dużo :)

Na wszelki wypadek możecie trzymać za mnie kciuki!

A tutaj już macie właściwy vlog:

 

 

 • Przyjemnie się Ciebie słucha, nawet jeśli nie mówisz o czymś konkretnym :) mówisz w taki naturalny fajny sposób, bez żadnego efektu ‚nauczenie się tekstu na pamięć, który się przedstawia’ :D
  + bardzo fajnie Ci w jasnych włosach! moje są brązowe takie jak Twoje wcześniej i mimo że marzy mi się rozjaśnienie boję sie efektu w tu widzę u Ciebie, że to na prawdę może pasować! :)
  kissy!

  • Alina

   Ależ mi się miło zrobiło, dziękuję! :)
   Co do blondu – to tylko włosy, czasami trzeba zaryzykować :)