Jak co miesiąc – przygotowałam dla Was do wydrukowania planner na grudzień :) Cieszę się ogromnie, że publikowane przeze mnie plannery niezmiennie cieszą się takim zainteresowaniem i każdego miesiąca są pobierane przez wiele tysięcy osób. W listopadzie dostałam wyjątkowo dużo wiadomości z prośbami, by pojawił się jak najwcześniej, bo chcecie sobie rozplanować świąteczne tygodnie z odpowiednim wyprzedzeniem.

Planner na grudzień nie mógł więc przybrać innego koloru, niż czerwony :)

Planner do wydrukowania

Mam też dla wszystkich pewną niespodziankę… A tak naprawdę jest to odpowiedź na setki, jak nie tysiące, wiadomości z prośbami o przygotowanie plannerów do wydrukowania na cały rok z góry. No więc już są! Oto one…

>>> CHCĘ PLANNERY DO WYDRUKOWANIA NA CAŁY 2018 ROK <<<

Na stronie tej znajdziecie również mnóstwo inspiracji odnośnie ich wykorzystania w codziennym planowaniu. Może to być harmonogram nauki i rozliczanie się z postępów, planner rodzinny, plan treningów, czy jadłospis… Każdy z Was decyduje sam, co mu się przyda :) Plannery otrzymujecie w „paczce” z czterema kompletami różnych wersji kolorystycznych. Znajdziecie je w moim sklepie, w którym właśnie zapalam światło po krótkiej przerwie. Niebawem pojawią się tam wszystkie fizyczne produkty w nowej, odświeżonej wersji, ale na razie jeszcze krótka chwila cierpliwości :)

kalendarz 2018 Kalendarz na 2018 do wydrukowania

Darmowe, publikowane cyklicznie plannery, oczywiście nigdzie nie znikną, nadal będę je udostępniać przed rozpoczęciem nowego miesiąca, aczkolwiek już nie we wpisach na blogu… Od nowego roku każdy otrzyma ode mnie planner razem z newsletterem. Kto jednak potrzebuje rozplanować sobie wszystko z większym wyprzedzeniem – to od teraz będzie miał już taką nową opcję. Jeśli nadal chcesz korzystać z darmowych plannerów do wydrukowania upewnij się, że jesteś na mojej liście e-mail… Poniżej możesz się na nią wpisać.

Planner na GRUDZIEŃ 2017 do wydrukowania – 2 wersje kolorystyczne do wyboru

Grudzień 2017 POBIERZ: PLANNER DO WYDRUKOWANIA – GRUDZIEŃ 2017 – CZERWONY Grudzień 2017 POBIERZ: PLANNER DO WYDRUKOWANIA – GRUDZIEŃ 2017 – TURKUSOWY

Jak drukować planner?

Najlepiej na kartce formatu A4 – w kolorze lub w skali szarości. Na mniejszym formacie pola do wypełnienia mogą być zbyt małe. Jego projekt jest minimalistyczny, w odcieniach szarości, ponieważ planner tak czy siak zrobi się kolorowy, gdy pouzupełniamy go i pooznaczamy ważne wydarzenia zakreślaczami, czy naklejkami (można użyć też kolorowych washi tape). Planner do wydrukowania

Jak wypełniać planner?

Tak naprawdę to wedle własnego uznania, ale przedstawię Wam kilka sugestii.

 • Nazwy nagłówków w skrajnej prawej kolumnie kalendarza zostały celowo pominięte, aby każdy mógł zatytułować je sobie samodzielnie. Ja u siebie najczęściej mam np. NAJWAŻNIEJSZE CELEPAMIĘTAJ i miejsce na MOTYWACYJNY CYTAT.
 • U Ciebie to może być coś zupełnie innego, np. Postanowienia, Ważne rachunki do zapłacenia, czy Projekty do wykonania.
 • Weekendy i ewentualne dni wolne zaznaczone są na szaro. Białe w plannerze są wszystkie dni robocze w miesiącu – to pozwala błyskawicznie ocenić, ile czasu mamy faktycznie na zrealizowanie swoich różnego rodzaju zawodowych działań.
 • Na dole, pod kalendarzem – są dwa kolejne pola do indywidualnego zagospodarowania w dowolny sposób. Ja po lewej stronie w większym prostokącie mam NOTATKI, a po prawej zapiski dotyczące NASTĘPNEGO MIESIĄCA.

Planner do wydrukowania Planner do wydrukowania Jeśli zdecydujecie się korzystać z tego PLANNERA – koniecznie zasygnalizujcie mi to np. mejlem lub na Instagramie. Dodając zdjęcie pamiętajcie o hasztagu   #designyourlifeplanner  i oznaczeniu mnie  @designyourlifepl , abym mogła je odnaleźć. 

Jak tam Wasze plany na grudzień? Wpadacie w wir gorączkowych przygotowań do Świąt, czy podchodzicie do tego raczej na spokojnie?


 

 • Kin

  Spadła mi Pani z nieba z tą propozycją planerów na cały rok, bo własnie się zastanawiałam jak ja dam radę planować w innych planerach niż te od Pani, skoro na już(!) potrzebuję planera na następny rok? Miesięczne wersje są cudne. Bardzo dobry pomysł, będzie jak znalazł na następne miesiące, bardzo wymagające, planowania :)
  Dziękuję i pozdrawiam!
  Kinga

  • Super, że trafiłam na dobry moment :)) No to miłego organizowania się!

 • Super sprawa! Przyda mi się do planowania postów na bloga :)

  • Ja również w moim m.in. posty blogowe i filmy zawsze mam rozpisane :)

 • Super sprawa. Super pomysły i inspiracje dla siebie znalazłam :) Testowałam już kilka plannerów miesięcznych, ale Twoje sa najlepsze i takie bardzo czytelne. Chętnie do niego wracam :) Pozdrawiam ciepło !

 • FutbolowaMama

  Zawsze pobieram Twoje plannery i ich używam, ale mam problem, że gdy drukuję to zawsze ucina mi „P” z poniedziałku i pod tą literą wszystkie cyfry przez co planner nie wygląda już tak fajnie :( Nie wiem co zmienić, żeby druk był bez „obcinania”. Drukowałam już chyba na 3 drukarkach i zawsze to samo :(

  • Nigdy nie drukuj w ciemno… Przed wydrukiem zwróć uwagę na opcje funkcji ROZMIAR i wybierz „Dopasuj” lub „Zmniejsz zbyt duże strony”. Spróbuj ewentualnie zaznaczyć w ustawieniach drukarki „Wybierz źródło papieru według rozmiaru strony PDF”.
   Daj znać, czy udało Ci się po tych próbach wydrukować :))

 • To mi się podoba! Już się cieszę na planowanie w 2018 :)

 • Julia Sęk

  Świetny! Mogę wiedzieć w jakim programie tworzysz te planery? Wyglądają naprawdę fajnie. :)

  • W Illustratorze :)

   • Ola

    A nie chciałabyś kiedyś wrzucić jakiegoś tutoriala jak zrobić takie cuda? Takie podstawy ilustratora by się przydały, a biorąc pod uwagę Twój talent do przekazywania wiedzy w przystępny sposób, to już w ogóle byłaby bomba! <3

 • aka

  Taki planer jest nawet lepszy niż kalendarz. Ja sobię taki drukuję i noszę w teczce do szkoły:) Super sprawa! Dzięki,że odwalasz taką robotę:)

 • Planner czy kalendarz to jest dla mnie podstawa! Nic tak nie pomaga w organizacji jak wyraźnie zapisane wszystkie informacje, do tego w piękny sposób :)