Planner na SIERPIEŃ 2017 do wydrukowania

Kto w sierpniu wpisuje w plannerze URLOP? Ja mam ogromną nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem i uda się nam wyskoczyć chociaż na weekend trochę odpocząć. Na ten moment, niestety, dłuższego wypoczynku jeszcze w planie nie mamy…

Ale kto wie, może wyskoczy coś… NIEPLANOWANEGO? :)

Planner na SIERPIEŃ 2017 do wydrukowania – 2 wersje kolorystyczne do wyboru :)

Już od dziś mój sierpień planuję w zieleni. A Ty?

POBIERZ: PLANNER DO WYDRUKOWANIA – SIERPIEŃ 2017 – ZIELONY

POBIERZ: PLANNER DO WYDRUKOWANIA – SIERPIEŃ 2017 – TURKUSOWY

Jak drukować planner?

Najlepiej na kartce formatu A4 – w kolorze lub w skali szarości. Na mniejszym formacie pola do wypełnienia mogą być zbyt małe. Jego projekt jest minimalistyczny, w odcieniach szarości (podobnie jak cały mój ORGANIZER Design Your Life), ponieważ planner tak czy siak zrobi się kolorowy, gdy pouzupełniamy go i pooznaczamy ważne wydarzenia zakreślaczami, czy naklejkami (można użyć też kolorowych washi tape).

Naklejki do wykorzystania w plannerze znajdziecie również u mnie, o… TUTAJ.

Jak wypełniać planner?

Tak naprawdę to wedle własnego uznania, ale przedstawię Wam kilka sugestii.

 • Nazwy nagłówków w skrajnej prawej kolumnie kalendarza zostały celowo pominięte, aby każdy mógł zatytułować je sobie samodzielnie. Ja u siebie najczęściej mam np. NAJWAŻNIEJSZE CELEPAMIĘTAJ i miejsce na MOTYWACYJNY CYTAT.

 • U Ciebie to może być coś zupełnie innego, np. Postanowienia, Ważne rachunki do zapłacenia, czy Projekty do wykonania.
 • Weekendy i ewentualne dni wolne zaznaczone są na szaro. Białe w plannerze są wszystkie dni robocze w miesiącu – to pozwala błyskawicznie ocenić, ile czasu mamy faktycznie na zrealizowanie swoich różnego rodzaju zawodowych działań.
 • Na dole, pod kalendarzem – są dwa kolejne pola do indywidualnego zagospodarowania w dowolny sposób. Ja po lewej stronie w większym prostokącie mam NOTATKI, a po prawej zapiski dotyczące NASTĘPNEGO MIESIĄCA, czyli w tym przypadku WRZEŚNIA 2017.

Poniżej możecie zobaczyć mój przykładowo uzupełniony planner…

Jeśli zdecydujecie się korzystać z tego PLANNERA – koniecznie zasygnalizujcie mi to np. mejlem lub na Instagramie. Dodając zdjęcie pamiętajcie o hasztagu  #designyourlifeplanner i oznaczeniu mnie @designyourlifepl, abym mogła je odnaleźć. 


 

 • Gość

  Uwielbiam Pani plannery, ale czy istnieje możliwość aby ukazywał się trochę wcześniej bo już brakuje mi kartek z planami na sierpień???

 • O Nieeeee, dla mnie posty z tej serii są dla mnie zawsze takie SMUTNE! :D

 • Ale Sto

  Dziękuję za ten turkus :) jest boooski :)

  • Miłosz Adamek

   Zmiana koloru jest banalna ;D.

 • Agnieszka

  Ja wpisuję. „Urlop rodziców” – bo to oni wyjeżdżają, a ja na ten czas przenoszę się do ich mieszkanka;- ) Tu jest znacznie chłodniej, niż w moim piekarniku. Dosłownie w nim konam, kiedy są takie upalne dni jak wczoraj/dziś. Spółdzielnia w tym roku zabiera się za termoizolację i generalny remont bloku, ale nie wiem, jakie będą efekty… jeśli po wykonaniu tych prac nadal będę cierpieć w tej chacie, przysięgam sobie, że sprzedam to w cholerę i kupię inne:- ))
  PS: Planner świetny. Prościutki. Wygodny:- )

 • Boski ten turkus! :)

 • Edyta Czuber

  przydałby się juz wrzesniowy… bo nie ma gdzie wpisac tych wszystkich zebran w szkole, przedszkolu itd;-))))

 • Klaudia Sobik

  Kiedy będzie dostępny wrześniowy? :)