WSPÓŁPRACA

Witam! Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z DesignYourLife.pl, to zapraszam do zapoznania się z tą stroną. Każda akcja jest rozpatrywana i wyceniana indywidualnie, ale mam nadzieję, że poniższe informacje będą pomocne przy podejmowaniu decyzji o ewentualnym kontakcie.

Alina Moskwa - DesignYourLife

Reklama na Design Your Life

Na DesignYourLife.pl – blogu lifestylowym – możliwa jest reklama. Jestem otwarta na różne formy współpracy, lecz promuję tylko marki pasujące do podejmowanej przeze mnie tematyki.

Nie interesuje mnie współpraca barterowa, ani publikacja postów sponsorowanych z treścią, która nie jest mojego autorstwa. Wpisy będące wynikiem współpracy są oznaczone, napisane w całości przeze mnie i zawierają moje własne opinie. Nie lubię zamieszczać „gotowców”, dlatego też wszelkiego rodzaju produkty i materiały pokazuję na swoich własnych zdjęciach.

Mam naprawdę świetnych oraz zaangażowanych czytelników i nie chciałabym, by kiedykolwiek uległo to zmianie, więc propozycje reklamowe są mocno selekcjonowane :)

Proponowane formy współpracy

Posty sponsorowane, testy produktów, recenzje, relacje z wydarzeń, konkursy, patronat… Im bardziej niestandardowy i kreatywny będzie pomysł na współpracę, tym bardziej spodoba się mnie oraz moim czytelnikom :)

Kontakt w sprawie współpracy

Zainteresowanych podjęciem współpracy proszę o kontakt mejlowy: kontakt@designyourlife.pl.

Słowo „WSPÓŁPRACA” w tytule jest mile widziane, na mejle odpowiadam regularnie i często ;)

Pozdrawiam! Alina Szklarska.