Menu

O mnie i o blogu


Alina Moskwa, Designyourlife.pl

Cześć!

Nazywam się Alina Moskwa i witam Cię serdecznie na moim blogu.

Kontakt ze mną

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, to zapraszam na stronę KONTAKT. Znajdziesz mnie również na twitterze, instagramie, pinterest’cie, bloglovin i youtube.

Współpraca

Jeśli interesuje Cię współpraca ze mną i z moim blogiem, to proszę o zapoznanie się ze stroną WSPÓŁPRACA.

Czym jest Design Your Life i po co to wszystko?

Design Your Life stworzyłam po to, by móc dzielić się z Wami tym, co zainteresowało mnie w designie, modzie, wizażu, filmie, książce i wielu, wielu innych.

Uwielbiam projektowanie – w każdej postaci. Fascynują mnie wnętrza, moda, pisanie, szeroko pojęte TWORZENIE. Bardzo cenię blogi poświęcone jednej, konkretnej tematyce – ale designyourlife.pl jest ujściem dla całej mojej kreatywności, a mnie interesuje zbyt wiele rzeczy, aby się ograniczać. Chcę mieć wolną rękę, chłonąć inspirację ze wszystkich stron i móc w każdej chwili się nimi z Wami dzielić. Uwielbiam uwieczniać drobne momenty, na które ktoś inny mógłby zupełnie nie zwrócić uwagi.

Stawiam na kreatywność. Staram się być twórcza i chcę zarażać Was moją pasją. Inspirujmy się nawzajem. Chcę żyć wyjątkowo i cieszyć się z drobnostek :)

 

O czym piszę?

Między innymi o wnętrzach, pokazuję Wam piękne aranżacje i nieustannie poszukuję nowych inspiracji. Aparat fotograficzny towarzyszy mi codziennie i chętnie uwieczniam najdrobniejsze chwile, które cieszą mnie najbardziej. Pokazuję Wam co się u mnie ciekawego dzieje i pozwalam zajrzeć ukradkiem w swoje otoczenie. Uwielbiam DIY (do it yourself), czyli przygotowanie dekoracji i różnych użytecznych rzeczy samodzielnie. Chętnie dzielę się z Wami efektami mojej pracy a także nieustannie szukam ciekawych tutoriali w sieci.

Jeśli chcesz dowiedzieć się o mnie trochę więcej, to podzieliłam tutaj się z Wami moimi 7 małymi sekretami w ramach krążącego w blogosferze taga.

Lubię otaczać się ładnymi rzeczami, dlatego moje bardzo małe cztery kąty staram się urządzić tak, abym czuła się w nich 100% komfortowo. W poprzednich postach możecie obejrzeć mój „kącik wypoczynkowy”, metamorfozę toaletki oraz miejsce pracy, czyli tak właściwie miejsce, z którego teraz do Was piszę.

A, prawie zapomniałam – czasem lubię coś upichcić i choć staram się odżywiać zdrowo, to nie mogłabym żyć bez słodkości.

Newsletter

Od dnia dzisiejszego możecie się zapisywać na kreatywny newsletter Design Your Life