O MNIE

Alina Moskwa - designyourlife.pl

MOJA STRONA…

Design Your Life to blog będący zbiorem inspiracji do kreowania najbliższego otoczenia i codziennego życia. Tematyka przewodnia dotyczy urządzania wnętrz, dekorowania, projektów DIY (Do It Yourself, czyli „zrób-to-sam”), a ponadto fotografii i motywacji.

Znienacka może też pojawić się coś z osobistego lifestylu autorki bloga.

JA…

Nazywam się Alina Szklarska. Jestem założycielką oraz autorką Design Your Life, który istnieje od kwietnia 2012 roku i jest odzwierciedleniem wszystkich moich pasji i zainteresowań. Z wykształcenia jestem architektem wnętrz, a moja praca jest ze mną wszędzie tam, gdzie mam ze sobą swój komputer. Jestem swoją własną szefową – projektuję, piszę, fotografuję i wykonuję autorską biżuterię.

DESIGN YOUR LIFE…

Staram się być twórcza i stawiam na kreatywność.  Uwielbiam pisać o dekorowaniu wnętrz i często realizuję różnego rodzaju projekty DIY.  Bardzo dumna jestem ze swojego projektu organizera do wydrukowania, który spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem z Waszej strony. Znajdziesz go tutaj: DIY organizer do wydrukowania 

Na blogu dzielę się swoją wiedzą z zakresu projektowania wnętrz w moich poradnikach, pomagam odmieniać wnętrza czytelników bloga w ramach cykluDesign Your Space i – gdy tylko mam okazję – pokazuję własne metamorfozy. W moim autorskim cykluWnętrza Ze Smakiem przedstawiam Wam w obiektywie mojego aparatu wyjątkowe wnętrza restauracji i kawiarni.

NOWY BLOG Designyourlife.pl

#SMAKUJŚLĄSKIE…

Urodziłam się i mieszkam na Śląsku (pozdrawiam Bytom!) i bardzo mi tu dobrze. Nieustannie rozglądam się w poszukiwaniu nowych, atrakcyjnych, „klimatycznych” miejsc w okolicy oraz ciekawych imprez i wydarzeń. Wraz z odkryjslaskie.org współtworzę projekt Smakuj Śląskie, w ramach którego powstaje subiektywna baza lokali gastronomicznych w naszym województwie, w których można nie tylko naprawdę dobrze zjeść, ale i miło spędzić czas. Na stronie tej pojawiają się również moje zdjęcia i relacje z wydarzeń, bo na co dzień nie rozstaję się z aparatem fotograficznym.

Alina Moskwa #smakujslaskie

WYRÓŻNIENIA

Przez ponad dwa lata działalności bloga spotkało mnie kilka miłych wyróżnień. Design Your Life został najchętniej polecanym blogiem w ramach akcjiShare Week 2014, miałam również przyjemność dwukrotnie znaleźć się wśród wyróżnionych blogów w rankingach Kominka.

WSPÓŁPRACA

Jeśli interesuje Cię współpraca ze mną i z moim blogiem – zajrzyj na stronę WSPÓŁPRACA.

KONTAKT

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, to zapraszam na stronę KONTAKT. Znajdziesz mnie również na twitterzeinstagramiepinterest’ciebloglovin i youtube.