Dostaję od Was regularnie ogromne ilości mejli z prośbami o rady dotyczące urządzenia Waszych wnętrz. Pragniecie odmieniać swoje pokoje, sypialnie, kuchnie… i czasami brakuje Wam pomysłu. Początkowo starałam się na bieżąco odpisywać, ale w chwili obecnej tych zapytań jest tak dużo, że przestaję to ogarniać. Pomyślałam więc, że mogłabym stworzyć dla Was nowy, blogowy cykl :)

 

Pytałam Was już o opinię na Facebooku i jednogłośnie odparliście, że jesteście na TAK :)  Zabieram się więc po kolei za organizowanie tego wszystkiego.

 

Jak ja to wszystko widzę?

Po co to wszystko i dla kogo? Jeśli jesteś nastolatką i nie wiesz jak odmienić swój pokój, by był bardziej „Twój”, wynajmujesz mieszkanie i nie masz pomysłu jak bardziej dopasować je pod „siebie” bez wprowadzenia wielkich zmian, chcesz odświeżyć pomieszczenie bez przeprowadzania gruntownego remontu i nie wiesz w jaki sposób… To możesz wysłać swoje zgłoszenie na designyourlifepl@gmail.com.

Analizować będę jednorazowo do wpisu: jeden pokój – jedna osoba.

Nie zrozumcie mnie źle – tu nie chodzi o projekt. Projektowanie jest bardzo czasochłonne i nie wydaje mi się, by jakikolwiek projektant wnętrz podejmował się takiego zadania za darmo ;) Jednakże piszecie mi często, że wystarczy Wam chociaż mała rada i wskazanie, co konkretnie byłoby dobrze u Was zmienić, w jakie dodatki zainwestować.

 

Na początek: potrzebujemy jakiejś fajnej nazwy :)

Jeśli macie pomysł na to jak nazwać ten cykl, to koniecznie się nim podzielcie! Chodzi mi po głowie coś w stylu „Design Your….”, tylko nie umiem znaleźć tego idealnego, trzeciego słowa. ALE WSZELKIE INNE, TEŻ SĄ MILE WIDZIANE! Nie upieram się wcale na to, co podałam.

Na zachętę: jeśli autor zwycięskiego pomysłu będzie chciał wziąć udział w tej akcji, to będzie miał już zaklepane miejsce i nie będzie przechodził przez późniejszą selekcję :)

 

Co ma znaleźć się w Waszym zgłoszeniu?

1. Opis wnętrza, nad którym chcielibyście popracować (orientacyjne wymiary pomieszczenia, mebli).

2. Minimum kilka zdjęć – możliwie jak najlepszej jakości. Nie chodzi mi o gigantyczne rozmiary, ale takie zdjęcia , które będą później w miarę estetycznie prezentować się na blogu, czyli nie będą bardzo ciemne i rozmazane ;)

3. Wasze sugestie i upodobania. Jeśli wiecie w jakim kierunku chcielibyście iść lub jaki styl we wnętrzach najbardziej się Wam podoba, to koniecznie to napiszcie. Możecie dołączyć też np. jakieś swoje inspiracje, najlepiej w linkach.

4. Zgłoszenie wyślijcie na adres (w tytule wpisując: ODMIANA MOJEGO WNĘTRZA):

designyourlifepl@gmail.com

 

UWAGA! Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne ze zgodą na publikację dostarczonych zdjęć wnętrza wraz z opisem problemu na blogu. Nie zostaną ujawnione żadne inne dane.

 

ODMIENAMY WNĘTRZE :)

 

Podsumowując…

– Ta akcja jest dla tych z Was, którzy zasypywali mnie mejlami i zdjęciami z prośbami o pomoc :))
– Niestety, poza tą akcją nie będę więcej udzielać Wam mejlowej, „wnętrzarskiej pomocy”
– Pierwsza część analiz i rad zostanie opublikowana w październiku – postaram się uporać z postem mniej więcej w połowie miesiąca :)

 

Czekam na Wasze pomysły na nazwę tej akcji/tego cyklu postów :)