Bardzo lubię soczyste kolory we wnętrzach – ale równolegle niezmiennie zachwyca mnie biel. W moich własnych czterech ścianach jest ona na pierwszym miejscu (kawałek mojego „królestwa” możecie zobaczyć w tym poście). Dzisiaj przygotowałam dla Was zbiór pięknych zdjęć wnętrz, w których biel pełni kluczową rolę, mam nadzieję, że przypadną Wam do gustu tak jak mnie :)

Białe wnętrza ocenia się jako zimne, sterylne, nieprzyjemne i nudne. A dla mnie te wnętrza posiadają kilkanaście jej odcieni, czasem przełamanych beżem, innym razem szarością… Zdecydowanie nie jest to rozwiązanie dla każdego, wiele z Was zapewne lepiej czuje się otoczeniu drewna i ciepłych barw. Biel + minimalizm to dla mnie stanowczo zbyt dużo – ale biel w połączeniu z intrygującymi dodatkami, różnymi fakturami, tkaninami i futrem TO JEST TO :)

Futrzaste dodatki sprawiają, że wnętrze wydaje nam się być bardziej przytulne.

Na poniższym zdjęciu zobaczyć możecie kilka odcienie bieli i wspaniałą grę świateł. Różnorodność materiałów i faktur sprawia, że wnętrze nie wydaje się być płaskie i jednowymiarowe.

Futro i drewniane deski na podłodze to idealne dopełnienie dla bieli :)

No i wspaniałe deski po raz kolejny… i akcent sztukaterii przy suficie. Lubicie?

Deski na suficie prezentują się równie ciekawie. BARDZO podoba mi się to wnętrze, drewniane elementy (schody, stół) i kontrastowe kolory (czerń lamp, stolika i dywanu) zostały wprowadzone z wyczuciem i smakiem.

Jak Wam się podobają zebrane przeze mnie fotografie? Bylibyście w stanie funkcjonować w takim wnętrzu, czy jest dla Was zbyt sterylne?

Jeśli nie przeraża Was zimny i surowy klimat – zapraszam na moje INSPIRACJE z BETONEM w roli głównej.