Dzisiaj chcę Wam pokazać ciekawe aranżacje sypialni. Sypialnia z definicji jest miejscem do spania i miejscem odpoczynku, dlatego też jej wystrój powinien być odpowiedni. Jaskrawe kolory z pewnością nie pomogą w nam w uspokojeniu się i zrelaksowaniu. To prywatne miejsce pełne osobistych elementów.

Zdjęcia, które zamieszczam nie są zbiorem przypadkowych fotografii, znalezionych poprzez trzy kliknięcia myszką i zebranych w jednego posta. To efekt długich poszukiwań i dokładnej selekcji :) Zależy mi na prezentowaniu Wam nie tylko ładnych obrazków, ciekawie uwiecznionych przez uzdolnionego fotografa, ale na pokazaniu innych, ciekawych rozwiązań, które będzie można przenieść do własnych czterech ścian. Mam nadzieję, że spodobają Wam się przygotowane przeze mnie aranżacje.

Styl naszego łóżka definiuje głównie nagłówek… pikowany vintage, surowe drewno, fototapeta – i cała nasza sypialnia wygląda zupełnie inaczej. Poniżej kilka propozycji innych niż wszystkie.

Źródło 3 powyższych zdjęć

A co, jeśli nie możemy zdecydować się na to jak ma wyglądać zagłówek naszego łóżka? Wtedy możemy go sobie po prostu namalować! Bardzo ciekawe zastosowanie farby tablicowej (na jej temat więcej już wkrótce).

 Źródło zdjęcia

Źródło

Źródło

Propozycje funkcjonalnych rozwiązań: kosz na poduszki, wysuwany blat dla wielbicieli jedzenia w łóżku.

Źródło

Dlaczego na najprostsze (i najtańsze przy okazji!) rozwiązania tak trudno jest wpaść? Designerskie łóżko z podestem złożonych z… palet.  Super!

Źródło

Uwielbiam cegłę. Wygląda wspaniale zarówno na ścianie w salonie jak i w sypialni – a wnętrze, w którym jest zastosowana wcale nie musi być surowe i zimne.

Źródło

Źródło

Źródło

Źródło

Fototapety odmienią każde wnętrze i pogodą zbudować taki klimat, na jakim będzie nam zależało.

Źródło

 Źródło

Źródło

Ta rama łóżka jest po prostu niesamowita!

Źródło

Kto powiedział, że szafka nocna musi mieć formę standardowego stolika z szufladą? Niesamowicie podoba mi się pomysł z użyciem postanowionych jedna na drugiej vintage walizek. Może nie jest to najbardziej funkcjonalne rozwiązanie, ale wygląda pięknie.

Źródło  2 powyższych zdjęć

Źródło

I tak pół żartem pół serio – propozycje luksusowych łóżek dla naszych domowych pupili.

Źródło zdjęć

Jak Wam się podobają zebrane przeze mnie propozycje? Jakie rozwiązania zastosowaliście we własnych sypialniach?