Piękna sypialnia? Oczywiście. Funkcjonalna kuchnia? Jasne. Przytulny salon? Wiadomo. Ale to urządzenie jednego z pomieszczeń w moim przyszłym domu jako Mojej Idealnej Pracowni będzie dla mnie najważniejsze.

 

Nie, nigdzie się nie przeprowadzam. Chociaż skłamałabym pisząc, że nie snuję każdego dnia planów o dekorowaniu swojego własnego mieszkania. Jedno jest pewne: urządzę sobie w nim specjalny warsztat, bo chaos w moim pokoju chwilami mnie przytłacza. Materiały, tkaniny, papiery, taśmy, styropian i inne gadżety już dawno przestały mi się mieścić w szufladach i szafkach. Nie mogę się doczekać, aż będę mogła znaleźć dla nich własne miejsce!

Ten akapit zabrzmiał trochę tak, jakbym w najbliższej przyszłości planowała wyprowadzkę… Nie, jeszcze nie. Za jakiś czas :)

 

Miejsce do kreatywnej pracy

Pracownia z poniższego zdjęcia jest idealna. Pracująca w niej osoba co prawda zajmuje się malarstwem, z którym ja nie mam nic wspólnego, ale sposób jej urządzenia jest po prostu… zachwycający. W moim warsztacie będzie mnóstwo bieli, kontrastów oraz kreatywnego chaosu.

 

Odpowiednia organizacja w pracowni

Bez niej się nie obejdzie. Nie mogę się już doczekać, gdy wszystkie moje najdziwniejsze materiały i gadżety będą miały SWOJE MIEJSCE. Nie będę się wreszcie o nie potykać przechodząc koło kanapy i nie będą mi przeszkadzały składowane pod biurkiem…

 

Duży stół do pracy i mnóstwo światła

Nie mogę narzekać na moje biurko, bo jest całkiem spore, ale… taki ogromny stół do pracy to dopiero byłoby coś! Koniecznie z odpowiednim oświetleniem, by wygodnie było robić zdjęcia na bieżąco w trakcie pracy.