W projekcie wnętrz tego domu urzekła mnie stonowana kolorystyka, nowoczesność połączona z charakterystycznymi akcentami, wykończenie betonem i naturalne drewno. Ogromne okna też robią swoje. A skoro już mowa o zamieszkaniu, to basen przy domu też jest niczego sobie, choć z pewnością lepiej spełnia swoją rolę tam, gdzie się znajduje – czyli na obrzeżach Madrytu. Wygląda na to, że abym mogła zrealizować swoje marzenia bezwzględnie muszę się wynieść na południe… :)

Salon wydaje mi się być bardzo przyjazny. Jest idealnym miejscem na spędzenie leniwego popołudnia po pracy, a pomimo dominującej bieli wydaje się być przytulny. Najbardziej oczarował mnie drewniany stolik kawowy!

Beton na ścianie w kuchnie prezentuje się rewelacyjnie – a jeśli chcecie poczytać o betonie trochę więcej i obejrzeć mnóstwo inspirujących wnętrz, to o betonie pisałam tutaj. Kuchnie z pewnością ociepliłam kolorowymi dodatkami, bo wydaje mi się zbyt sterylna.

Dla uzupełniania – salon, gdzie również ukradkiem pojawia się beton.

To wnętrze – na chwilę obecną, bo moje upodobania zmieniają się niezwykle szybko – to zdecydowanie moje klimaty :) Macie wizję swojego idealnego mieszkania? A może już je posiadacie? :)

Źródło zdjęć.