Jako prawdziwa maniaczka wszystkiego, co jest „DIY” – czyli da się to zrobić samodzielnie (home made, hand made, jak kto woli) w poszukiwaniu inspiracji z wielką przyjemnością przeczesuję wszystkie kreatywne blogi, które pojawiają się na mojej drodze. Dzisiaj już po raz szesnasty dzielę się z Wami moimi nowymi znaleziskami :) Mam nadzieję, że się Wam spodobają!

 

Linki do ciekawych tutoriali DIY w sieci…

1.  Przepis na czekoladowo-miętowy, cukrowy scrub do ciała.

Dawno nie widziałam czegoś tak apetycznego i nie mogę się doczekać, aż go wypróbuję. Jeszcze nigdy nie miałam okazji nacierać się czekoladą, czas najwyższy to zmienić :D Więcej informacji i tutorial znajdziecie TUTAJ.

2. Brzozowy świecznik.

Wygląda przepięknie i świetnie sprawdzi się jako dekoracja nakrytego stołu. Więcej informacji i tutorial znajdziecie TUTAJ.

W POSZUKIWANIU DIY

 

3. Drewniany domek dla lalek.

Wiecie, że też taki miałam? Mój tata zbił go ze sklejki, a mama pomalowała kolorową farbą, na podłodze umieściła gumową okleinę, a przy oknach zawiesiła zasłonki. Wspominam go z łezką w oku i wszystkich rodziców zachęcam do zrobienia takiego domku dla swojej pociechy samodzielnie. Więcej informacji i tutorial znajdziecie TUTAJ.

4. Baner z inspirującym napisem.

To jedno z tych DIY, które udowadniają, że wystarczy mieć odpowiedni pomysł. Baner z inspirującym napisem, który w każdej chwili można zmienić, który zawiesza się na wieszaku do spódnic i spodni. Jego również można ciekawie ozdobić. Więcej informacji i tutorial znajdziecie TUTAJ.

W POSZUKIWANIU DIY

 

Mam nadzieję, że moje dzisiejsze DIY znaleziska przypadły Wam do gustu i może skusicie się na wykonanie któregoś z nich :) Więcej pomysłów na ciekawe DIY znajdziecie w dziale W POSZUKIWANIU D.I.Y.