Jako prawdziwa maniaczka wszystkiego, co jest „DIY” – czyli da się to zrobić samodzielnie (home made, hand made, jak kto woli) w poszukiwaniu inspiracji z wielką przyjemnością przeczesuję wszystkie kreatywne blogi, które pojawiają się na mojej drodze. Dzisiaj po raz kolejny dzielę się z Wami moimi nowymi znaleziskami :) Mam nadzieję, że się Wam spodobają!

 

Linki do ciekawych tutoriali DIY w sieci…

1.  Scrub „pinacolada”.

Scrub jest na bazie brązowego cukru, a w przepisie nie ma żadnego oleju ani oliwki, więc powinien sprawdzić się idealnie w roli „wygładzacza” skóry przed samoopalaniem – tak twierdzi autorka artykułu. Wyobraźcie sobie tylko ten zapach pod prysznicem w czasie nacierania się nim! ;) Więcej informacji i tutorial znajdziecie TUTAJ.

2. Kwietnik do zawieszenia.

Świetnie rozwiązanie, gdy brakuje nam miejsca, lub po prostu nie lubimy parapetów pozastawianych doniczkami. Kilka takich wiszących kwietników i mamy pomysł na zagospodarowanie nieciekawej ściany. Więcej informacji i tutorial znajdziecie TUTAJ.

DIY1

 

3. Stolik kawowy.

Jestem nim absolutnie zauroczona! W Blacie stolika zalane są pod żywicą  zdjęcia i inne ładne przedmioty. To takie DIY na poziomie bardzo zaawansowanym (przynajmniej dla mnie), mam nadzieję, że kiedyś się do niego zbliżę! Więcej informacji i tutorial znajdziecie TUTAJ.

4. Materiałowe kwiaty.

Bardzo fajne (i proste!) tutoriale pokazujące jak ze skrawka materiału wyczarować sobie takie eleganckie kwiaty. Opcji na ich późniejsze wykorzystanie jest mnóstwo: można zrobić z nich cały bukiet, albo ozdobić nimi letnie ubrania czy akcesoria do włosów. Więcej informacji i tutorial znajdziecie TUTAJ.

DIY

 

Mam nadzieję, że moje dzisiejsze DIY znaleziska przypadły Wam do gustu i może skusicie się na wykonanie któregoś z nich :) Więcej pomysłów na ciekawe DIY znajdziecie w dziale W POSZUKIWANIU D.I.Y.