W ostatnim czasie designyourlife została zdominowana przez design, diy i pokrewne tematy, dlatego postanowiłam że dzisiaj czas na małą odmianę! Na początku prowadzenia bloga pisałam o ulubionych kosmetykach i tym podobnych, obecnie się z tego wycofałam. Wszystko to dlatego, że dopiero z czasem dotarło do mnie o czym tak na prawdę chcę bloga pisać. Nie chcę plakietki bloga kosmetycznego, ani bloga o wszystkim i o niczym. Chcę skoncentrować się na tym, co interesuje mnie najbardziej.

Ale wracając do tematu – przygotowałam dla Was dzisiaj mój pierwszy modowy mix. Do jego stworzenia w pewnym sensie zainteresowała mnie Ula z bloga Sen Mai, która zebrała niezbędniki każdej babskiej szafy. A czym jest mój modowy mix to już Wam tłumaczę. Moim zdaniem szafa, z której każda kobieta będzie zadowolona powinna składać się z pewnych elementów, których łączenie pozwoli na tworzenie nieskończonej ilości możliwych ich zestawień. Oczywiście – chciałabym mieć w szafie mnóstwo pięknych kreacji, nawet takich, które założę tylko dwa, góra trzy razy. Mnóstwo elementów modnych akurat teraz. Ale powiedzmy sobie szczerze – mało która z nas może sobie pozwolić na wymianę całej garderoby co sezon (a jeśli są wśród Was takie, to szczerze zazdroszczę!), dlatego to takie ważne, aby znajdowały się w niej elementy uniwersalne i bazowe, których połączenie i zestawienie z odpowiednimi akcesoriami pozwoli na stworzenie stylizacji w dowolnym stylu.

W dzisiejszym modowym mixie wykorzystamy 5 elementów garderoby: bluzkę koszulową, jeansowe rurki, czarną spódnicę, sweterek w biało-czarne paski oraz zwracającą uwagę bluzkę w soczystym kolorze. Buty, torebki i inne akcesoria dodajemy ekstra. Zapraszam na przegląd :)

Jak widzicie nawet te pięć elementów daje nam mnóstwo możliwości i pozwala stworzyć zestaw na każdą okazję. Te pięć elementów to niezbędniki, bez której nie wyobrażam sobie mojej szafy i uratowały mnie w niejednej sytuacji.

Mam nadzieję, że spodobały się Wam moje zestawienia :) A WY – macie takie swoje must have?