Co to był za miesiąc, wow! Dopiero robiąc podsumowanie specjalnie do nowego filmu, zdałam sobie sprawę, jak bardzo intensywny był to czas i jak bardzo obfitujący w masę ciekawych wydarzeń. Zachęcam Was do obejrzenia najnowszych „ULUBIONYCH” na moim kanale na YouTube :)

Zakup miesiąca

Zdecydowanie jest to czarna, skórzana ramoneska ze Stradivariusa. Znalezienie modelu idealnego dla mnie zajęło mi kilka lat, ale nareszcie jest moja! Leży jak ulał i pasuje do wszystkiego. Najchętniej w ogóle bym jej z siebie nie zdejmowała.

Czarna skórzana ramoneska Stradivarius

Kosmetyk miesiąca

Serum Kiehl’s Midnight Recovery Concentrate używam od ponad roku i jest to już moje drugie opakowanie. Ono naprawdę DZIAŁA – w czasie jego stosowania moja skóra wygląda znacznie lepiej. Miałam możliwość ocenić to w trakcie kilkumiesięcznej przerwy między kolejnymi opakowaniami – skóra nie była już taka gładka i nawilżona, na czole znowu pojawiły się małe grudki. Po powrocie do używania serum – wszystko znowu jest w najlepszym porządku.

Kiehl's Midnight Recovery Concentrate

Kolor miesiąca

Mam na myśli ten do paznokci :) Znalazłam „swoją czerwień” – to Mollon Pro w kolorze Amaranth (16). Od końca marca nie miałam na paznokciach właściwie nic innego. Poszukiwania malinowej czerwieni idealnej mogę uznać za zakończone.

Biuro - Design Your Life

Wydarzenie miesiąca

…to oczywiście wynajęcie własnego biura. Nie będę dzisiaj rozpisywać się zbytnio na ten temat, bo szykuję dla Was obiecany room tour z dużą ilością zdjęć. Opublikuję go na blogu w ciągu kilku następnych dni.

Biuro - Design Your Life

Gadżet miesiąca

O marmurowej naklejce pisałam Wam we wpisie z serii Pięć zdjęć. Moja faza na marmur nie mija.

marmurowy macbook

Wyzwanie miesiąca

Konferencja w Kielcach i cały pobyt na BlogoTok był naprawdę świetny! Poniżej możecie zobaczyć kilka zdjęć z wydarzenia i Alinę „w akcji”. Zdjęcia z imprezy: Patryk Ptak.

Alina Moskwa - Design Your Life

Alina Moskwa - Design Your Life

Alina Moskwa - Design Your Life

Aplikacja miesiąca

Color Story używam od momentu premiery aplikacji i obrabiam w nim właściwie wszystkie zdjęcia. Ma naprawdę spore możliwości i najładniejsze filtry, jakie kiedykolwiek spotkałam. Polecam!

Color Story - Aplikacja

Color Story - Aplikacja

Kanał miesiąca

W ostatnim miesiącu totalnie oczarowała mnie Annie Jaffrey. To taka typowa jutubowa beauty guru – publikuje filmy o kosmetykach i haule ubraniowe. Ja jednak najbardziej lubię jej filmy o zdrowym stylu życia i jedzeniu. I chociaż nie mam nic wspólnego z dietą wegańską na której jest Annie, to niesamowicie mnie inspiruje. Jest słodka, śliczna, urocza, ładnie i spokojnie się wypowiada – jej filmy to dla mnie coś idealnego do oglądania np. podczas porannego makijażu.

To tyle jeśli chodzi o moje ULUBIONE w tym miesiącu :) A Wam jak minął kwiecień? Macie jakieś swoje własne hity, czy odkrycia? Dajcie znać w komentarzach!