Jak wiecie z moich wcześniej publikowanych wpisów – staram się unikać spontanicznych zakupów. Nie chcę sobie zagracać otoczenia, nie mam parcia na posiadanie jak najwięcej,  wszystkie więc kolejne decyzje zakupowe muszą być dobrze przemyślane. Bardzo pomocne są mi w tym wszelkiego rodzaju wishlisty, które regularnie zapisuję gdzieś na ostatnich stronach mojego organizera.

Moja wiosenna wishlista zakupowa

Co mi się marzy tej wiosny? A właściwie to już na przełomie wiosny i lata? :)

Wiosenna wishlista zakupowa

1. KLASYCZNE, BIAŁE TRAMPKI. Marzą mi się od wielu miesięcy, ale ciągle coś powstrzymuje mnie przed ich zakupem. I już, już prawie byłam zdecydowana, kiedy nagle natknęłam się w jednym ze sklepów internetowych na…

2. TRAMPKI OMBRE ZAPROJEKTOWANE SPECJALNIE DLA MNIE :D No serio – ktoś, kto je projektował zrobił to po prostu genialnie! Moje ukochane kolory. I znów mam o czym myśleć.

3. TORBA NA LAPTOPA, KTÓRA NIE WYGLĄDA JAK TORBA NA LAPTOPA. Który to już raz? Przestaję się łudzić – te poszukiwania nigdy się nie skończą. Co kilka miesięcy pokazuję Wam na Instagramie moją nową zdobycz, bo mniej więcej tyle każda z nich jest w stanie ze mną wytrzymać. Laptopa noszę ze sobą praktycznie codziennie, więc i torba jest w użytku non stop. Musi być pojemna, lekka, no i nie wyglądać jak torba na latopa. Musi swobodnie pomieścić komputer w etui, ładowarki, dysk zewnętrzny, kilka teczek, organizer, portfel, kosmetyczkę, klucze, telefon, drugą kosmetyczkę… Jak widzicie – SPORO. To dużo waży. Żadna tego nie wytrzymuje. Że nie wspomnę o moim kręgosłupie. Chyba będę musiała rozejrzeć się za walizką na kółkach.

4. ZESTAW SMASHBOX DO KONTUROWANIA. Kusi mnie od pewnego czasu, bo wciąż natykam się na jakieś informacje o nim w sieci. Większość opinii jest bardzo pozytywna. Nigdy nie próbowałam takiego „profesjonalnego” konturowania, używam tylko bronzera Hoola, a nim trudno jest zrobić sobie krzywdę… Jeśli macie coś do powiedzenia odnośnie tego zestawu Smashboxa, to koniecznie dajcie znać w komentarzach.

5. OKULARY PRZECIWSŁONECZNE RAYBAN AVIATOR. Jestem już zdecydowana na ten konkretny model oprawek, tylko mam jeden problem: chciałabym wprawić do nich przyciemniane szkła korekcyjne do dali. W różnych salonach optycznych dostaję jednak zupełnie sprzeczne informacje – raz mówią mi, że można to zrobić bez problemu, a raz, że przy Aviatorach nie ma takiej opcji, bo oprawki są zbyt mocno wygięte. Już nie wiem komu wierzyć ;)

6. PRZEDŁUŻENIA DO WŁOSÓW CLIP-ON. Wiem, że to dosyć dziwna pozycja na wishliście – WŁOSY :D Ale naprawdę marzą mi się takie długie pasma, które mogłabym wpinać sobie na szczególne okazje – i nie tylko. Nie zależy mi nawet tak bardzo na przedłużeniu moich własnych kosmyków, co na ich zagęszczeniu. Moje włosy po minionym długim czasie wypadanie są przerzedzone i tak smętnie sobie wiszą, szczególnie po wyprostowaniu… Macie jakieś doświadczenia z takimi przedłużeniami clip-on? Widzę, że za granicą jest to mega popularne, no i moja ukochana Mimi Ikonn ma w końcu cały biznes z takimi włosami, a u nas… POMOCY! Poradzicie coś? Jakie włosy wybrać? Jakie pasma? Jakieś konkretne marki?

7. KSIĄŻKA Z PRZEPISAMI „Jadłonomia – kuchnia roślinna”. Dieta wegańska w ostatnich latach zyskuje na popularności. Pojawia się wiele blogów na ten temat, książek, czy kanałów na YouTube. Muszę powiedzieć Wam, że jestem w tej kwestii totalnie rozdarta. W ramach urozmaicenia „klasycznej” kuchni po prostu lubię trochę poeksperymentować z wegańskimi przepisami, które pozwalają mi na odkrywanie nowych smaków i testowanie produktów, o których istnieniu wcześniej nie miałam pojęcia. Okazuje się, że obiadem bez mięsa można się naprawdę porządnie najeść. Od pewnego czasu śledzę bloga Jadłonomii i mam coraz większą ochotę na jej książkę – jest tak pięknie wydana :)

To tyle ode mnie. Poratujecie mnie – zwłaszcza w kwestii włosów i Aviatorów? Możecie też pochwalić się co macie na własnych wishlistach, o ile takie tworzycie.