Odkrycia października 2015 – nowy film na YouTube

Jednym z elementów moich poranków są filmy na YouTube. Oglądam je zwykle przy śniadaniu lub podczas robienia codziennego mejkapu – zdradzałam Wam co nieco na ten temat we wpisie z moimi porannymi rytuałami. Nagrywanie video z „odkryciami i ulubieńcami” jest dla mnie chyba najprzyjemniejsze :) Fajnie jest pokazać Wam produkty, gadżety i przedmioty, które w ostatnim czasie odkryłam, czy wyjątkowo polubiłam.

Moje odkrycia i ulubieńcy października 2015

O wszystkim odpowiedziałam Wam w moim najnowszym filmie. Jeśli jednak nie przepadacie za oglądaniem video i preferujecie czytanie – poniżej zamieszczam również krótki opis.

O czym wspominałam w filmie?

Beauty Blender (do kupienia TUTAJ) – słynna, różowa gąbeczka służąca do nakładania podkładu. Wiele o niej słyszałam i sporo na jej temat czytałam, a że większość opinii była pozytywna, to w końcu postanowiłam na własnej skórze sprawdzić jej fenomen. No i co tu dużo mówić – ona naprawdę działa. Nie wiem jak i dlaczego, ale podkład nałożony przy pomocy tej gąbki wygląda świetnie. O wiele lepiej niż w przypadku aplikacji palcami, a nawet pędzlem. Możemy nałożyć go znacznie mniej niż np. pędzlem, który pochłania część produktu, a krycie i tak będzie bardzo dobre. Podkład dodatkowo pięknie stapia się ze skórą i wygląda o wiele naturalniej – nawet taki mocno kryjący jak np. Revlon Colorstay. Gorąco polecam! W filmie wspomniałam również o minusach Beauty Blendera, bo niestety, ale produkty idealne nie istnieją… ;)

Szminka Mac w kolorze Pink Plaid (więcej TUTAJ). Nosiłam ją na ustach przez cały miniony miesiąc – codziennie. Wszystkie inne produkty do ust rzuciłam w kąt. To kolor jakby stworzony dla mnie: neutralny róż, który idealnie współgra z moją cerą i w magiczny sposób sprawia, że zaczynam wyglądać na bardziej wypoczętą. Zgaszony, lekko przybrudzony odcień doskonale sprawdza się na co dzień.

Podcasty. Wiem, że obiecałam Wam cały wpis na ich temat (oraz ulubionych e-booków), ale muszę to trochę odłożyć w czasie, bo planuję nagrać również film na YouTube. Potłuczony wyświetlacz mojego telefonu nie będzie wyglądał zbyt dobrze na nagraniu, a ciągle nie mogę się zmotywować do wydania tak dużej kwoty na coś, co jednak działa. W filmie wspomniałam o moich obecnych ulubieńcach: Smart Passive Income by Pat Flynn, The Chalene Show by Chalene Jackson, Więcej niż oszczędzanie pieniędzy Michała Szafrańskiego i nowy podcast Ariadny Wiczling. Wszystkie wymienione podcasty mają spójną tematykę i dotyczą własnego biznesu, rozwoju osobistego, produktywności, marketingu internetowego, czy kwestii finansów. Polecam!

♥ Nie mogłam nie wspomnieć również o moim organizerze. Towarzyszy mi już przez kolejny miesiąc i nie wyobrażam sobie codziennego planowania bez niego. Pomaga mi być bardziej produktywną i daje poczucie, że wszystko mam pod kontrolą. W filmie możecie zobaczyć na żywo jego strony (a nie tylko na zdjęciach w sklepie). Niedługo przygotuję specjalny wpis o tym, w jaki sposób ja planuję w nim swoje dni i w jaki sposób wyciskam z niego maksimum możliwości. Jednocześnie dziękuję Wam wszystkim za feedback, który nieustannie pozwala mi na pracę nad nowymi produktami i ulepszanie tych już istniejących. Dzięki temu mogę cały czas się rozwijać i sprawiać, by stworzone przeze mnie narzędzia były coraz bliższe doskonałości.

♥ Ramiączka BraBijou to mój hit minionych wakacji. „Zgapiłam” je od Moniki i od tego momentu zawsze znajdę okazję, by ich użyć! Dzięki przypinanym do stanika ramiączkom komfortowo czuję się w bluzkach z większym dekoltem, a zwyczajne, nieciekawe ubrania zyskują coś w rodzaju „pazura”. Nie lubię tego określenia, ale tak właśnie jest. Zwykła bawełniana koszulka zaczyna wyglądać dzięki nim ciekawie i oryginalnie.

To wszystko dzisiaj! Mam nadzieję, że miło oglądało się Wam mój nowy film i nie było za bardzo widać, jak kiepsko się czuję (przeziębienie nie chce odpuścić…). Musiałam powycinać naprawdę sporo kaszlu, smarkania i kichania w czasie montażu :D Uparłam się jednak, że dam radę, no i jakoś dałam… :)