Na co dzień ubieram się swobodnie, na luzie i nie dotyczy mnie obowiązujący w miejscu pracy dress code. Czasem jednak zdarza mi się… postarać o wygląd trochę bardziej elegancki i wtedy niezawodny jest żakiet. Jeśli mam w planie jakieś spotkanie, to będę wyglądała mniej więcej tak… :)

 

Żakiet to moja lumpeksowa zdobycz, z której jestem strasznie, ale to strasznie dumna. Ma idealny, dopasowany krój i leży tak, jak porządny żakiet leżeć powinien. Kupiłam go za jakąś śmieszną kwotę – z tego co pamiętam było to 10 zł – i na dodatek miał jeszcze przyczepioną metkę. Nieźle, co? Chciałabym codziennie wpadać w ciucholandach na takie perełki.

Strój do pracy - Designyourlife.pl

Strój do pracy - Designyourlife.pl

Żakiet: lumpeks
Bluzka z rękawami 3/4: Stradivarius
Spodnie: Reserved
Buty: New Look
Torebka: Reserved
Naszyjnik: Lilabox (lada moment będzie znowu do kupienia w moim sklepie)

Mam straszne problemy ze zrobieniem ładnych zdjęć całej sylwetki, dlatego nie pokażę Wam żadnego w całości. Muszę się więcej poprzyglądać szafiarkom, bo na wszystkich zdjęciach ustawiam się jak jakaś pokraka! :D

Strój do pracy - Designyourlife.pl

Przerzuciłam się ostatnio na ciemniejsze kolory… zarówno szminki, jak i lakierów do paznokci. To dla mnie nowość, bo nigdy ich nie używałam. Jestem zdziwiona, że podobam się samej sobie w takich odcieniach :) Warto jest czasem otworzyć się ca coś nowego.

Strój do pracy - Designyourlife.pl

Strój do pracy - Designyourlife.pl

Robienie tych zdjęć było sporym wyzwaniem ze względu na moje wszędzie fruwające włosy :) Za współpracę gorąco dziękuję mojej Mamie, która wspaniale sprawdziła się w roli fotografa :D