Wiem, że na Design Your Life chyba nikt nie spodziewa się zastać tematyki „ślubnej”,  jednak w miniony weekend miałam przyjemność uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu. Niewielka zdjęciowa zajawka, którą wrzuciłam na mojego facebooka zrobiła prawdziwą furorę i ze względu na tak entuzjastyczne jej przyjęcie mam dla Was dzisiaj coś więcej. Nie mogę odżałować, że nie zabrałam ze sobą lustrzanki – miałam szansę na naprawdę ciekawe kadry, dlatego postarałam się jak najwięcej uwiecznić aparatem w telefonie. Pocieszam się, że najlepszy aparat to ten, który zawsze mamy ze sobą, prawda?

Przy okazji: pozdrowienia dla Agi i Grzesia, którzy wszystko samodzielnie zaplanowali i naprawdę przepięknie im to wyszło <3. Ich wesele odbyło w się w dosyć niecodziennym miejscu, bo… w stodole.

Wesele w stodole

Wesele w stodole - Designyourlife.pl

Wesele w stodole - Designyourlife.pl

Jestem zachwycona niepowtarzalnym klimatem, jaki udało im się wyczarować. Subtelne dekoracje we wnętrzu, piękne, kwiatowe kompozycje, dekoracje z drewnianych skrzynek, wianek Panny Młodej i wianki Jej druhen –  wszystko to stworzyło scenerię na prawdę wyjątkową. Zdjęcia, które oglądacie zrobiłam jeszcze przed rozpoczęciem uroczystości, w trakcie przygotowań. Sami zobaczcie!

Ceremonia zaślubin odbyła się na dworze (na polu, jak mówią w Małopolsce), w bliskim sąsiedztwie stodoły – około 100 metrów – co było bardzo wygodne. Po ceremonii wystarczyło przejść kilka kroków i zacząć imprezę.

Wesele w stodole - Designyourlife.pl

Wesele w stodole - Designyourlife.pl

Wesele w stodole - Designyourlife.pl

Park Linowy wewnątrz stodoły zrobił furorę – i wierzcie mi, że szalały w nim nie tylko obecne na weselu dzieciaki. Ci całkiem duzi również, nie przejmując się garniturem i koronkową sukienką. Prawdziwe wariactwo.

Wesele w stodole - Designyourlife.pl

Wesele w stodole - Designyourlife.pl

Wielu z Was pytało o miejsce, w którym odbyło się wesele – stodoła mieści się  na terenie Folwarku Wiązy, w Marszowicach pod Krakowem. Na ich stronie internetowej nie znalazłam jednak zdjęć samej stodoły – musicie mi uwierzyć na słowo, że to właśnie tam się ona znajduje :)

Wyjątkowy klimat tego miejsca oczarował nie tylko mnie. A jak Wam się podoba?