Cześć Kochani! Przygotowania do Świąt Wielkanocnych zaczęły się u mnie w tym roku dosyć wcześnie… Menu i wszystkie wypieki mam już zaplanowane, a wszystko to przez trwający właśnie casting, ups, przepraszam – Ciasting Wielkanocny.

Lidl zaprosił mnie do udziału w pewnej specjalnej, świątecznej akcji. Pisałam Wam ostatnio o moim tajemniczym wyjeździe i nie mogłam jeszcze wtedy powiedzieć nic więcej… ale nareszcie mogę! Miałam przyjemność upiec coś bardzo wyjątkowego w kuchni Lidla z samym Mistrzem Polski Cukierników, Pawłem Małeckim – a konkretnie Wielkanocne Koszyczki :)

Ciasting Wielkanocny - Lidl

 

Wszystkie szczegóły dotyczące Ciastingu Wielkanocnego oraz oddawania głosów na swoje ulubione ciasto przedstawiam w nagranym przeze mnie spocie :) Głosy oddawać można TUTAJ.  Nie głosujecie na mnie, to nie ja wygrywam – głosujecie na moje Koszyczki. Aby zgarnąć nagrody wystarczy tylko kliknąć!

 

A gdybyście po jego obejrzeniu wciąż mieli wątpliwości, na który z wypieków oddawać swoje głosy, to poniżej mam dla Was jeszcze mój własny plakat prezentujący koszyczek wykonany samodzielnie w domu.

PLAKAT WYBORCZY LIDL

 

Wspólne pieczenie i przepis na koszyczki

Jeśli ciekawi Was przepis na koszyczki i chcecie zobaczyć jak wyglądało moje wspólne pieczenie z Pawłem Małeckim, to na stronie Lidla możecie obejrzeć film – przepis na Wielkanocne Koszyczki :)

PRZEPIS KOSZYCZKI WIELKANOCNE

 

To już wszystko dziś –  miłego oglądania i głosowania . NAGRODY CZEKAJĄ NA WAS. Życzę wszystkim powodzenia w konkursie, a potem dużo zabawy podczas domowego pieczenia:)