Czas na kolejny wpis z mojego nowego cyklu POMYSŁ NA WNĘTRZE. W każdym tygodniu będę zbierać dla Was propozycje ciekawych aranżacji wnętrz z podziałem na pomieszczenia, lecz nie tylko – przed nami kuchnia, łazienka i salon, ale również pomysły na organizację, przechowywanie i dekoracje. Jeśli szukacie inspiracji na urządzenie własnego miejsca pracy w domu zajrzyjcie dalej koniecznie.

Cegła prezentuje się jak zawsze pięknie! Poniższa propozycja sprawdzi się w sytuacji, gdy do zagospodarowania mamy większą część pomieszczenia – miejsce na długi blat roboczy, system półek na ścianie i rozciągnięte linki, do których możemy przypinać klamerkami inspiracje lub karteczki z przypomnieniami. To rozwiązanie sprawdzi się również świetnie do wyeksponowania ulubionych fotografii.

Idealnie jest, gdy mamy możliwość usytuowania biurka w bliskiej okolicy okna – czyli z dostępem dużej ilości naturalnego światła. To zdjęcie podoba mi się jeszcze bardziej z powodu obecności nieśmiertelnego krzesła projektu Eames’a, uwielbiam!

Biel jest jednym z lepszych kolorów dla domowego biura – powiększa małe pomieszczenia i stanowi nie narzucające się tło dla ogromu przedmiotów, które nas otaczają.

No i znowu Eames!

To, że nasze „biuro” to czasami tylko kawałek blatu i miejsce do siedzenia nie oznacza, że będzie nudne!  Ciekawa lampa, niecodzienne gadżety i z najzwyklejszym stołem można zaaranżować coś ładnego.

Jeśli czytaliście mojego ostatniego posta z pomysłami na aranżację sypialni to już wiecie, że mam słabość do przedmiotów, które na większości osób nie zrobią żadnego wrażenia (czyli np. takie łóżko z palet). Teraz totalnie oczarowały mnie skrzynie, z których stworzyć możemy sobie regał z prawdziwego zdarzenia.

Stół z mnóstwem schowków do jest to! Ależ miło musi się sprzątać taki stół po skończonej pracy :)

Stół na kozłach pojawia się w wielu ciekawych aranżacjach, nie może go więc zabraknąć w moim zbiorze biurowych inspiracji…

A teraz czas na kilka bonusów – czyli banalnie proste rozwiązania, które są w stanie niesamowicie ułatwić życie.

Wszyscy znamy poszukiwanie wtyczki, która należy do urządzenia, które chcemy odłączyć od prądu, prawda? I wiecznie gubiącą się gdzieś pod stołem wtyczkę od iPhona? Mała rzecz, a cieszy!

Totalnie niestandardowo :)

Pomysł na wykorzystanie okiennic.

Idealne miejsce na wiecznie gubiące się długopisy i resztę biurowych przyborów. Podobne rozwiązanie prezentowałam Wam już W TYM WPISIE.