Jako prawdziwa maniaczka wszystkiego, co jest „DIY” – czyli da się to zrobić samodzielnie (hand made, jak kto woliw poszukiwaniu inspiracji z wielką przyjemnością przeczesuję wszelkie kreatywne blogi jakie pojawią się na mojej drodze. Dzisiaj już po raz dziesiąty dzielę się z Wami moimi nowymi znaleziskami :) Mam nadzieję, że się Wam spodobają!

 

Czas na linki do ciekawych tutoriali DIY w sieci…

1. Pomysł na odmienienie swoich starych pasków. Ogromnie spodobał mi się ten sposób i mam zamiar go wkrótce zrealizować! Nieciekawe paski będą miały szansę na drugie życie :) Więcej informacji i tutorial znajdziecie TUTAJ.

2. Wazoniki na kwiaty inne niż wszystkie – pojedyncze kwiaty w tych niewielkich, szklanych fiolkach prezentują się naprawdę uroczo :) Więcej informacji i tutorial znajdziecie TUTAJ.

3. Ozdobiony według własnego uznania parasol. Ten tutorial skradł moje serce, jeszcze nigdy nie spotkałam się z podobnym pomysłem i realizacją. Do głowy by mi nie przyszło, żeby nieciekawą parasolkę ozdabiać farbą do tkanin. Super! Więcej informacji i tutoriaj znajdziecie TUTAJ.

4. Torba na matę do ćwiczeń – która z pewnością się Wam przyda, jeśli uczęszczacie na jakieś sportowe zajęcia. Taka torba to przydatna rzez, a gotowe do kupienia w sklepach często sporo kosztują. Po co przepłacać? :) Więcej informacji i tutorial znajdziecie TUTAJ.

 

Mam nadzieję, że moje dzisiejsze DIY znaleziska przypadły Wam do gustu i może skusicie się na wykonanie któregoś z nich :) TUTAJ znajdziecie więcej postów z serii „W poszukiwaniu DIY”.