Pracuję właśnie nad kilkoma DIY projektami, które w najbliższym czasie będziecie mogli zobaczyć na blogu. Nie wyrobiłam się niestety jeszcze na dzisiaj, ale mam za to dla Was kilka nowych pomysłów – mam nadzieję, że zainspirują Was do zdziałania czegoś samodzielnie… :)

 

Czas na linki do ciekawych tutoriali DIY w sieci…

1. Pomysł na naszyjnik wykonany z… łupinek po pistacjach! Czegoś takiego jeszcze nigdzie nie widziałam, a pomysł totalnie mnie oczarował. Więcej informacji i tutorial znajdziecie  TUTAJ.

2. Szkatułka na biżuterię i pomysł na zorganizowanie pierścionków. Wystarczy drewniane pudełeczko (albo kartonowe) i kawałki filcu. Więcej informacji i tutorial znajdziecie TUTAJ.

3. Pomysł na odmienienie zwykłych kabli. Gdy by pomyślał, że ładowarka do telefonu może wyglądać jak modny gadżet. Wystarczy chwila czasu i taśma washi tape :) Więcej informacji i tutoriaj znajdziecie TUTAJ.

4. Dekoracyjne świece w plażowym klimacie – za oryginalne dekoracje wcale nie trzeba dużo zapłacić :) Więcej informacji i tutorial znajdziecie TUTAJ.

 

Mam nadzieję, że moje dzisiejsze DIY znaleziska przypadły Wam do gustu i może skusicie się na wykonanie któregoś z nich :) TUTAJ znajdziecie więcej postów z serii „W poszukiwaniu DIY”.

 

Wracam powoli na właściwe tory, tak więc możecie się spodziewać na blogu o wiele większej ilości aktualizacji, niż ostatnio :) Jutro zapraszam na tydzień w obiektywie (a właściwie to dwa tygodnie), a później… zobaczycie!