Nie miałam ostatnio zbyt wiele czasu na tworzenie nowych DIY, ale przygotowałam dla Was kilka inspiracji, które udało mi się znaleźć w sieci. Pomysłowość niektórych ludzi chyba nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać!

 

Czas na linki do ciekawych tutoriali DIY w sieci…

1. Opaska na oczy do spania ze „Śniadania u Tiffany’ego. Jeśli widzieliście ten film, to pewnie jesteście oczarowani tym pomysłem na DIY tak jak ja. Nie muszę chyba mówić, że sobie taką zrobię – tak fajnie byłoby chociaż przez chwilę być jak Holly Golightly! Więcej informacji i tutorial znajdziecie TUTAJ.

2. Lampa wykonana z papilotek do pieczenia muffinek. Wow, to jest po prostu genialne! Uwielbiam wykorzystywanie przedmiotów codziennego użytku w tak nietypowy sposób. Efekt jest zaskakujący. Więcej informacji i tutorial znajdziecie TUTAJ.

3. Pomysł na odnowienie butów, które się nam znudziły. Nie mam co prawda butów, które mogłabym w taki sposób odnowić, ale może komuś z Was ten sposób będzie pomocny. Więcej informacji i tutorial znajdziecie TUTAJ.

4. Zimowe ocieplacze na ręce.  Przydałyby mi się takie ocieplacze do noszenia w domu – strasznie marzną mi dłonie w czasie długiej pracy przy komputerze! Więcej informacji i tutorial znajdziecie TUTAJ.

 

# Mam nadzieję, że moje dzisiejsze DIY znaleziska przypadły Wam do gustu i może skusicie się na wykonanie któregoś z nich :)

A TUTAJ znajdziecie więcej postów z serii „W poszukiwaniu DIY”.