Jako prawdziwa maniaczka wszystkiego, co jest „DIY” – czyli da się to zrobić samodzielnie (home made, hand made, jak kto woli) w poszukiwaniu inspiracji z wielką przyjemnością przeczesuję wszystkie kreatywne blogi, które pojawiają się na mojej drodze. Dzisiaj już po raz piętnasty dzielę się z Wami moimi nowymi znaleziskami :) Mam nadzieję, że się Wam spodobają!

 

Linki do ciekawych tutoriali DIY w sieci…

1.  Pomysł na ozdobienie prostej poduszki. Bo najprostsze pomysły są najlepsze – tylko trzeba jeszcze na nie samodzielnie wpaść… :) Ponaklejane kawałki z różnokolorowych materiałów wyglądają naprawdę świetnie! Więcej informacji i tutorial znajdziecie TUTAJ.

2. Bukiet papierowych róż. To najpiękniejsze papierowe kwiaty, jakie kiedykolwiek widziałam. Przyznajcie, że prezentują się o wiele lepiej, niż większość sztucznych kwiatów w sklepach… Więcej informacji i tutorial znajdziecie TUTAJ.

3. DIY dywanik. Nie chcę się nawet zastanawiać ile godzin zajmuje zrobienie takiego dywanika, ale wygląda genialnie. Więcej informacji i tutorial znajdziecie TUTAJ.

4. Mini ogródek z kaktusami. Znowu natknęłam się na to zdjęcie… i po raz kolejny postanowiłam, że po prostu muszę sobie taki zrobić! – jednak kaktusy zastąpię innymi sukulentami, żeby Ryszard nie zrobił sobie krzywdy. Więcej informacji i tutorial znajdziecie TUTAJ.

 

# Mam nadzieję, że moje dzisiejsze DIY znaleziska przypadły Wam do gustu i może skusicie się na wykonanie któregoś z nich :) A TUTAJ znajdziecie więcej postów z serii „W poszukiwaniu DIY”.