Witajcie! Przygotowałam dla Was kolejną porcję najciekawszych D.I.Y. Mam ochotę zrealizować wszystkie cztery! Lustro wygląda niesamowicie, aż boję się sobie wyobrażać jak czasochłonne jest w wykonaniu. Z kolei gdy patrzę na pudełko z książkami, zaczynam się zastanawiać czy bolało je, gdy były tak brutalnie krojone… ;) Mam nadzieję, że podobają Wam się powyższe propozycje. Poniżej linki do stron, na których je wypatrzyłam…

1. DEKORACYJNE LUSTRO – więcej informacji znajdziecie na blogu http://meijosjoy.blogspot.com/, a tutorial z ogromną ilością zdjęć i wskazówek tutaj.

2. TUNING ZWYKŁEJ BLUZKI – więcej informacji znajdziecie na blogu http://www.sincerelykinsey.blogspot.com, a tutorial z ogromną ilością zdjęć i wskazówek tutaj.

3. EFEKTOWNE PUDEŁKO DO PRZECHOWYWANIA – więcej informacji znajdziecie na stronie www.laurenconrad.com, a tutorial wraz z filmem video znajdziecie tutaj.

4. WYJĄTKOWY WAZON – więcej informacji znajdziecie na blogu http://www.julieblanner.com, a tutorial z ogromną ilością zdjęć i wskazówek tutaj.

Wypróbujecie któreś z nich?