Wiosna w pełni, na dworze coraz piękniej i aż się prosi, by klimat tej radosnej aury pojawił się w naszych wnętrzach. Jeśli macie ochotę przeprowadzić wiosenną metamorfozę swojego mieszkania, to zapraszam do czytania i oglądania.

 

Jak odmienić mieszkanie na wiosnę?

Zachęcam do obejrzenia vloga (który znajduje się na kanale Castoramy) – dowiecie się z niego co warto we wnętrzu zmienić, w jakie dodatki warto zainwestować, a także jakie DIY dekoracje w łatwy sposób możecie przygotować samodzielnie.

 

Wiosenne zmiany w moim pokoju

Mój pokój pokazywałam Wam już w kilku rożnych odsłonach – ostatnio w zimowo-jesiennej. Czas najwyższy na wprowadzenie kilku radosnych, wiosennych akcentów! :) Na toaletce pojawiły się papierowe DIY kwiaty… I tak wogóle to muszę zmienić te nieszczęsne zielone „makarony”, bo o ile ich kolor pasuje do całej tej wiosennej  koncepcji, to mam coraz większą ochotę na jakieś ciekawe zasłony. Rozpoczynam poszukiwania!

wiosenne-zmiany-designyourlife

wiosenne-zmiany-designyourlife

 

Kolejny element, jaki na stałe zadomowił się w moim pokoju, to żywe kwiaty. Ci z Was, którzy obserwują mnie na Instagramie, wiedzą, że mam na ich punkcie nie takiego znowu małego bzika. O ileż przyjemniej pracuje się przy komputerze z pachnącymi kwiatami obok :)

Wiosenne zmiany

Wiosenne zmiany

 

Najnowszym wiosennym detalem w pokoju jest papierowa DIY girlanda (tutorial w filmie). Zastąpiła moje wcześniejsze instagramowe zdjecia powieszone na sznurku. Często dopytujecie, czy Ryszard nie interesuje się zbytnio ozdobami w moim pokoju – no więc na całe szczęście – nie. Może raz czy dwa skontroluje, czy wszystko zostało dobrze zamontowane i daje im święty spokój.

Girlanda papierowa

Wiosenna girlanda

 

Tyle na dzisiaj. Mam nadzieję, że vlog przypadł Wam do gustu i udało mi się podsunąć kilka pomysłów na odmianę Waszych własnych czterech ścian :)