W moim cyklu POMYSŁ NA WNĘTRZE było już o sypialni i domowym biurze. Dzisiaj czas na przedpokój. Nie powinniśmy zaniedbywać jego wyglądu, bo to przecież wizytówka całego domu. Dlatego tak ważna jest organizacja tej często niewielkiej przestrzeni: znalezienie odpowiedniego miejsca na wiszące ubrania, buty i resztę bałaganu.

Nie wyobrażam sobie przedpokoju bez lustra – jak wyjść z domu bez rzucenia okiem czy wszystko jest na swoim miejscu? :) Panowie pewnie nie dostrzegają problemu, za to Panie doskonale wiedzą o co chodzi.

Bardzo ciekawie wygląda takie lustro w szerokiej ramie oparte o ścianę, bo kto powiedział, że musi ono standardowo wisieć nad szafką?

Przedpokoje najczęściej są bardzo niewielkie, dlatego lustra w świetny sposób powiększają najmniejszą nawet powierzchnie, zobaczcie sami na poniższych przykładach.

A teraz czas na wieszaki inne niż wszystkie!

I kilka aranżacji, które totalnie mnie urzekły. Poniżej całe wnętrze „zrobiły” odpowiednie dodatki w postaci torby i kapeluszy – no i świetnej drabinki przy ścianie :)

Dlaczego zwykłe siedzisko czy krzesło, a nie a przykład ławka? Wygląda bardzo ciekawie z kompozycją z ramek opartych na półkach.

Większość prezentowanych przeze mnie aranżacji jest w stonowanej kolorystyce, czas więc na KOLOR. Takie mieszkanie robi wrażenie już od samego wejścia, trawa na ścianie w formie fototapety jest niesamowicie pozytywna.

A poniżej lekko vintage, elegancko i uroczo…

Jak Wam się podobają zebrane przeze mnie inspiracje? Już niedługo kolejna część cyklu!

TUTAJ możecie zobaczyć inspiracje do sypialni, a TUTAJ do domowego biura.

Źródła zdjęć: www.pinterest.com, www.shelterness.com