Znalezienie idealnego organizera to duże wyzwanie. Każdy z nas prowadzi inne życie, a więc ma odnośnie formy i wyglądu swojego plannera zupełnie inne wymagania. Dobrze, że znalazłam na to sposób już dawno. Sprawa jest prosta – trzeba sobie po prostu zrobić własny. Mam dla Was dzisiaj bardzo ważne info i jestem nim tak podekscytowana, że pisząc je prawie podskakuję na krześle!

 

Jestem perfekcjonistką i czasami myślę, że to duża wada… a na pewno wkurzająca dla otoczenia i potrafiąca mocno utrudnić życie. Każdemu nowemu projektowi, z którym się mierzę, poświęcam naprawdę mnóstwo czasu, bo bardzo chciałabym, by wszystko było idealnie dopracowane. Pewnie wiele z nich mogłabym skończyć O WIELE WCZEŚNIEJ, ale potrafię tak bez końca poprawiać najprostsze rzeczy, poważnie! Między innymi właśnie dlatego tak długo to wszystko trwa.

 

Organizer do wydrukowania – wersja 2013

Pierwsza wersja Organizera Design Your Life pojawiła się w lipcu 2013 roku i do dzisiaj nie mogę uwierzyć z jak dużą aprobatą z Waszej strony się spotkała. Nie zliczę już ile mejli z Waszymi jego realizacjami dostałam (możecie się teraz przypomnieć raz jeszcze!) Obejmowała ona dwa proste formularze do wydrukowania: plan dnia i plan miesiąca, z których do dzisiaj korzystam najczęściej.

DIY-organizer

 

Organizer do wydrukowania – wersja 2014

Druga wersja Organizera Design Your Life pojawiła się w połowie stycznia 2014 i była nową, ulepszoną wersją tego z 2013 roku. Stworzyłam więcej różnych formularzy na różne, codzienne potrzeby. Ale ciągle dostaję od Was mejle z sugestiami nowych stron oraz pytaniami o możliwość zakupu już wydrukowanego, gotowego organizera.

Dlatego…

DIY organizer do wydrukowania - Designyourlife.pl

 

Nowy, ulepszony Organizer Design Your Life + wersja drukowana – już niedługo!

Bardzo chciałam zaprezentować Wam wersję trzecią przed nowym rokiem szkolnym, ale niestety się nie udało. Lepiej późno, niż wcale, prawda?

Lada moment rusza blogowy sklepik (prace nad nim ciągle jeszcze trwają), w którym będziecie mogli dostać darmowe szablony organizera do wydrukowania, a Ci z Was, UWAGA UWAGA!, którzy nie chcą składać organizerów samodzielnie… będą mogli kupić jego wersję drukowaną :))

Wciąż jeszcze pracuję nad nowymi szablonami i bez końca je poprawiam. Pojawią się nie tylko arkusze, które dobrze już znacie z poprzednich wersji, czyli:
• plan dnia
• plan tygodnia
• plan miesiąca
• plan blogowy
• jadłospis

…a także wiele nowości, takich jak: plan lekcji, lista zakupów, czy plan treningów.

 

Jakie jeszcze szablony przydałyby się Wam do planowania?

Teraz prośba do Was – jaki jeszcze arkusz chcielibyście mieć? Co przydałoby się Wam w organizowaniu Waszego czasu? Dajcie koniecznie znać w komentarzach. W komentarzach pod poprzednimi wpisami (jest ich dobrych kilka setek) najczęściej pojawia się prośba o plan lekcji – na pewno będzie!

 

Korzystasz z Organizera Design Your Life? Pisałeś/łaś o nim na blogu? Daj znać! 

Bardzo często dostaję od Was mejle ze zdjęciami Waszych organizerów. Wielu z Was realizowało ich własne wersje i pisaliście o nich na swoich blogach. Podrzućcie linki do Waszych realizacji w komentarzach lub na mejla! Na pewno nie widziałam jeszcze wszystkich – możecie pisać na kontakt@designyourlife.pl

Przypominam też o specjalnym hashtagu na instagramie #designyourlifeplanner #organizerDYL  oraz oznaczanie mnie jako  @designyourlifepl  przy Waszych zdjęciach, by żadna z Waszych realizacji mi nie umknęła. Przeglądanie ich sprawia mi naprawdę mnóstwo radości!

A żeby nie przegapić pojawienia się nowej wersji, zapraszam do zapisywania się do newslettera, który rusza oficjalnie w przyszłym tygodniu. Wiem, zapowiadałam to już DAWNO TEMU. Pisałam Wam też wcześniej, że szykuje się dużo, dużo zmian (a to dopiero początek) i wzięłam się w końcu za niego na poważnie. Formularz zapisu znajduje się na samym dole strony – to ten niebieski pasek ;)

 

Okej, to już koniec ogłoszeń na dzisiaj – czekam na Wasze propozycje i sugestie :)

 

Dalej szukasz organizera idealnego?

Jeśli dalej szukasz organizera idealnego, ale nie chcesz zajmować się samodzielnym drukowaniem oraz składaniem kartek i wolisz gotowy produkt – serdecznie zapraszam do mojego sklepu :)

>>> ORGANIZACJA OD ZARAZ <<<

organizacjaodzaraz.pl