VLOG codzienny

Nie byłam nigdy jakąś specjalną fanką vlogowania. Tak, przyznaję, oglądam takie filmy od czasu do czasu, bo lubię kiedy „coś” do mnie mówi podczas śniadania i przy codziennym makijażu ;) no a wtedy nie zawsze ma się ochotę na super ambitne, pouczające materiały.

Snapchat pomógł mi przekonać się do codziennego nagrywania (mój nick na Snapie to DESIGN.YOURLIFE) i pomyślałam sobie, że od czasu do czasu – obok nagrywania innych filmów na YouTube – mogłabym również pobawić się vlogowaniem. Niekoniecznie tylko z podróży.

Wiem, że większość z Was pewnie daruje sobie obejrzenie tego filmu, bo Czytelnicy bloga niechętnie raczej podchodzą do jakichkolwiek materiałów wideo – ale daję znać o swoich próbach :)

Codzienny VLOG na moim kanale

 

Oglądanie vlogów to takie trochę moje guilty pleasure :) Lubię m.in. ThatsHeartTV, Casey Neistat’a, no i OCZYWIŚCIE Mimi oraz Alexa Ikonn – to moi absolutni faworyci, najlepsze vlogi ever. Z polskich vlogujących bardzo lubię Kasię-Worqshop. A Wy – kogo vlogującego lubicie oglądać? A może w ogóle nie interesują Was tego typu filmy?