Jako blogerka czuję się zobowiązana, by na bieżąco pozostawać z tym, co dzieje się w sieci. Przy obecnej ilości nowych aplikacji, które kolejno robią się modne, staje się to coraz trudniejsze… ale „nie ma” że boli, trzeba nadążać! ;) W dzisiejszym wpisie zebrałam dla Was wszystkie miejsca, w których możecie mnie „spotkać”. Jeśli więc chcecie podejrzeć tworzenie bloga zza kulis, mieć dostęp do różnych informacji jeszcze zanim oficjalnie o nich napiszę i nie przegapić powiadomień o nowościach na blogu – to zapraszam do lektury.

Snapchat

Snapchat to moje najnowsze „odkrycie”. Początkowo wykorzystywałam go wyłącznie do obserwowania innych osób, ale w końcu odważyłam się na nagranie własnego, pierwszego snapa. No i totalnie się wkręciłam! Ulotność publikowanych materiałów* zachęca do dzielenia się rzeczami, które nigdy nie znalazłyby miejsca w innych, prowadzonych z wielką uwagą profilach social media. Na Snapchacie możecie podejrzeć tworzenie mojego miejsca w sieci zza kulis – przygotowywanie blogowych postów, moje małe sesje zdjęciowe, a już niedługo również i nagrywanie filmów. Oprócz tego krótkie filmiki z mojej codzienności. Staram się, by pomimo swojej ulotności, moje snapy były jak najciekawsze.

Jeśli chcesz dodać mnie na Snapchacie możesz zrobić to poprzez mój nick, czyli DESIGN.YOURLIFE lub nakierować aparat z włączoną aplikacją na kod Snapchata na poniższym obrazku. Po stuknięciu w niego na ekranie palcem, dodasz mnie do obserwowanych automatycznie.

designyourlife-snapchat

* Wiem, że Snapy można zapisywać – ale wychodzę z założenia, że nigdy nie powinniśmy wrzucać do sieci rzeczy, które są powodem do wstydu.

Newsletter

Kolejną formą, która umożliwi Ci bycie na bieżąco jest blogowy newsletter. Pierwsza informacja o możliwości dopisania się do jego listy pojawiła się 1,5 roku temu, ale tak naprawdę ruszył dopiero przed miesiącem. W końcu znalazłam sensowny system do jego wysyłki, który dobrze działa i za który nie muszę płacić 200zł miesięcznie ;)

Planuję wysyłać do Was mejle średnio raz na tydzień lub sporadycznie częściej, jeśli będę miała coś wyjątkowo ważnego do przekazania. Subskrybenci jako pierwsi dowiedzą się o pewnych moich planach (np. o tym kiedy w końcu po przerwie ruszy sklep z organizerami) i dostaną dostęp do specjalnych promocji i zniżek. Oprócz tego w przesyłanych wiadomościach przeczytacie kilka słów ode mnie i dowiecie się, których wpisów na blogu w żadnym wypadku nie powinniście przegapić. Będę pracować nad jego rozwojem, by był dla Was jak najciekawszy.

Jeśli chcesz dopisać się do listy subskrybentów – wpisz poniżej swoje imię i adres e-mail. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania ode mnie wiadomości.

 

Instagram

Czy muszę jeszcze komuś przypominać, że znajdziecie mnie również na Instagramie? I powtarzać jak niesamowicie go uwielbiam? Instagram to miejsce w którym gromadzę swoje najlepsze wspomnienia i kadry z codzienności, które chcę zapamiętać. Ze wszystkich sił staram się, by były jak najładniejsze, z tego względu nie wrzucam zdjęć non stop, bo nie chcę dzielić się kiepskimi jakościowo fotografiami. Uwielbiam kontakt z Wami w komentarzach i to, że tak aktywnie się tam udzielacie. Staram się na bieżąco odpisywać na wszystkie Wasze pytania i komentarze.

Design Your Life na Instagramie

designyourlife-instagram

YouTube

No i jest jeszcze YouTube – mój największy… wyrzut sumienia. Tyle razy obiecywałam i Wam i sobie, że teraz już będę publikować regularnie. Tyle razy obiecywałam sobie, że nie będę już nic więcej obiecywać i ciągle kończy się to tak samo. Tyle razy przepisuję pozycję „nagrać film” na swojej liście rzeczy do zrobienia. Ale nie przestaję próbować, bo kiedyś musi się udać. Podejmuję właśnie kolejną próbę „powrotu” i nie uświadamiajcie mi proszę ile ich już było. Możecie dać mi kopniaka w tyłek za karę, nie będę miała o to żalu. Te 40 tysięcy czekających widzów, czuję ich oddech gdzieś na plecach i bardzo nie chcę ich zawieść!

Design Your Life na YouTube

designyourlife-youtube

Facebook

Największą oczywistość, czyli Facebooka zostawiłam sobie niemalże na koniec. To tam wrzucam powiadomienia o nowo opublikowanych wpisach, przypominam o najfajniejszych postach z archiwum, publikuję wybrane zdjęcia z Instagrama i jestem z Wami w stałym kontakcie. Szkoda tylko, że Facebook drastycznie nam ten kontakt utrudnia i wyświetla moje wpisy tak niewielkiej części osób. Pamiętacie o możliwości dodania strony do obserwowanych, by nic z danej strony nie przegapić?

Bloglovin

Gdy wszystkie inne formy powiadomienia o nowych wpisach na blogu zawiodą – warto dodać obserwowane przez siebie blogi na Bloglovin. Tutaj nie ma żadnej selekcji i wyświetlają się nam wszystkie nowe wpisy, bez wyjątków i facebookowych edge ranków.

Design Your Life na Bloglovin

Ile tego jeszcze?

Ostatnio zainstalowałam sobie również Periscope, ale jeszcze nie odważyłam się, by go samodzielnie użyć. Nie mam pojęcia, co innego niż w tych wszystkich powyższych miejscach miałabym tam jeszcze publikować… :)

A Wy – gdzie jeszcze „jesteście”? Jakich narzędzi używacie, żeby nigdy nie przegapić nowości na interesujących Was stronach?