Wraz z początkiem grudnia cały internet oszalał – wszędzie jest już świątecznie i z przepychem. Dekoracje, prezenty, przygotowania, zakupy… a przecież miesiąc dopiero co się zaczął! Zanim i mnie ogarnie (albo i nie) to szaleństwo przedświątecznych przygotowań, z przyjemnością wracam myślami do listopada, a w szczególności do jego ostatnich dni. Co działo się u mnie w listopadzie?

Chcesz wiedzieć o wszystkim w pierwszej kolejności? Obserwuj mnie na Instagramie :)

Pierwsze dni listopada były jeszcze ciepłe, kolorowe i pełne słońca…

designyourlife-instagram14

…ale niestety nie miałam okazji z nich korzystać, ponieważ niemal tydzień spędziłam w łóżku usiłując się wykurować.

designyourlife-instagram15

Czas umilałam sobie między innymi czytaniem: książka od Red Lipstick Monster zrobiła na mnie jak najlepsze wrażenie, jest naprawdę dobrą pozycją dla mniej obeznanych w sztuce makijażu.

Tajniki RLM

Bez Ryszarda wpis ze zdjęciami się nie liczy – on jest już gotowy na zimę, A TY?

designyourlife-instagram12

Humor poprawił mi również przemiły prezent od Czytelniczki (bohaterki ostatniego wpisu Design Your Space), którą serdecznie pozdrawiam! Moja wymarzona paletka Urban Decay Naked2.

Naked2 Urbar Decay

Ostatnio postanowiłam ograniczyć kupowanie kawy na mieście i zaopatrzyłam się w butelkę tego bezcukrowego syropu orzechowego, o który zawsze prosiłam zamawiając w Starbucksie. Teraz jeszcze smaczniejszą kawę mogę przygotować sobie w domu!

designyourlife-instagram2

Kiedy wreszcie dobrze wyzdrowiałam – wyruszyliśmy na weekend do Kielc, na kolejną edycję blogowej konferencji Blogotok. Najlepsze blogowe spotkanie na jakim byłam! Prezentacje prelegentów na najwyższym poziomie i ekipa ludzi, z którymi chciałoby się gadać do rana… :)

Blogotok

Przy okazji udało mi się trochę pozwiedzać Kielce. Do dzisiaj nie wierzę, że Tomek namówił mnie na ten zimowy rekonesans. Ubrałam się jak na lodowiec i było pięknie!

Kielce

A oto mój najlepszy zakup tego miesiąca – pojemna torba, którą znalazłam w Zarze. Oficjalnie zakończyłam kilkuletnie poszukiwania ładnej torby mieszczącej i laptopa, i milion innych drobiazgów (organizer, ładowarki, porfel, kosmetyczki, czasem również i lustrzankę). Ona mieści to wszystko, serio!

Torba Zara

Wygłupy w samochodzie (to jeszcze nie to, co myślicie) … :)

designyourlife-instagram9

Pod koniec listopada wybraliśmy się do Wisły, którą wspominaliśmy miło z poprzednich, pełnych wrażeń wyjazdów.

Wisła

Jednak TEN najświeższy trudno będzie przebić. Był relaks na basenie, były imprezy, były tańce…

designyourlife-instagram6

… były całkiem przyjemne widoki, chociaż bez śniegu to i tak nie najgorzej…

designyourlife-instagram5

Ale zdecydowanie NAJBARDZIEJ WYJĄTKOWE było wydarzenie, którym dzieliłam się Wam już w moich social media. Zebrało rekordową ilość lajków i przemiłych komentarzy, których lektura nieustannie wywołuje na mojej twarzy uśmiech!

designyourlife-instagram4

Ten uśmiech nie znika mi z ust już od tygodnia i ani odrobinę nie mam ochoty wracać „na ziemię”. Ani do rzeczywistości. Ani do pracy. Tak naprawdę najchętniej nie robiłabym nic, tylko żyła sobie miłością, w międzyczasie szukając weselnej sali, fotografa, DJa i przeglądając inspiracje na Pinterestcie…

Mam nadzieję, że rozumiecie TĘ niedyspozycję :D

To był dobry miesiąc, a grudzień zapowiada się jeszcze lepiej!