Prezentuję Wam nowy pakiet inspiracji. Podrzucam coś pozytywnego na początek nowego tygodnia – coś, co być może wywoła uśmiech na twarzach, dostarczy inspiracji, podsunie nowy pomysł, albo też sprawi, że zdecydujecie się spróbować czegoś nowego :)

COŚ PYSZNEGO – nowy przepis

Krem czekoladowy, który można bez wyrzutów zajadać będąc na diecie (również redukcyjnej) – czy to możliwe? Okazuje się, że tak – takie cudo można wyczarować z dojrzałego avocado, niesłodzonego kakao i czegoś do posłodzenia, np. miodu, a jeśli liczymy kalorie, to miód zastępujemy stewią. Przepis na krem czekoladowy z avocado jest naprawdę banalnie prosty i można go dowolnie modyfikować – dodać banana, masło orzechowe, albo ugotowaną kaszę jaglaną.

Krem czekoladowy z avocado

COŚ KREATYWNEGO – ciekawe D.I.Y.

Wieszak na kwiaty w formie zawieszonych probówek wygląda świetnie, a przy okazji nie jest trudny do wykonania. Szklane fiolki są tutaj praktycznie niewidoczne, ale można też spróbować pomalować je farbą w sprayu. Ktoś pokusi się o realizację?

diy-wieszak

COŚ PRZYDATNEGO – jak lepiej „wychodzić” na zdjęciach

To najlepsza strona, na którą wpadłam w tym tygodniu! 7 trików, dzięki którym będziesz świetnie wychodzić na zdjęciach. Widziałam już wiele podobnych tutoriali, ale nigdy nie były tak dobrze zilustrowane – i na przykładzie takiej fajnej, normalnej kobiety, a nie modelki, która wałeczków na brzuchu nie będzie miała nawet, gdy zwinie się w kulkę. Niesamowite, jak wiele może zmienić odpowiednia poza.

Jak dobrze wychodzić na zdjęciach

COŚ PIĘKNEGO – oryginalna dekoracja w przestrzeni publicznej

Tak naprawdę nie jest istotne, co to takiego – zauroczyło mnie od pierwszego wejrzenia, bo wygląda magicznie… To dekoracja z kolorowych sznurków w przejściu podziemnym gdzieś w Nowym Yorku, na Brooklinie. TUTAJ możecie obejrzeć więcej zdjęć.

niezwykla-dekoracja

COŚ ZASKAKUJĄCEGO – skład Nutelli

Widzieliście już co mieści się Nutelli? Co innego wiedzieć, a co innego zobaczyć w jaki sposób… nawet trochę orzechów się tam znalazło! ;) Chyba lepiej zrobić sobie czekoladowy mus, o którym pisałam wyżej.

Skład Nutelli

COŚ MOTYWUJĄCEGO – wideo, które warto zobaczyć

To wideo Bartka Popiela „zrobiło” mi ostatnio dzień. Gorąco polecam oglądać o poranku, spróbujcie sobie odpowiedzieć na te pytania… a potem zacząć działać! Naprawdę warto zobaczyć – i mały bonus: możecie otrzymać zupełnie za darmo inspirującego e-booka autorstwa Bartka.

Podrzucicie coś inspirującego od siebie na dobry tydzień? Jakieś znaleziska, inspiracje albo ciekawe plany?