Dzisiaj poniedziałek, a to znaczy, że czas na nowy pakiet inspiracji. Po raz kolejny podrzucam coś pozytywnego na początek nowego tygodnia – coś, co być może wywoła uśmiech na twarzach, dostarczy inspiracji, podsunie nowy pomysł, albo też sprawi, że zdecydujecie się spróbować czegoś nowego :)

COŚ PYSZNEGO – przepis do wypróbowania

Zielone smoothie piłam już nie raz, ale z takim połączeniem składników nie spotkałam się nigdy wcześniej. W tym przepisie na zielone smoothie obok świeżego szpinaku występuje między innymi mango i melon.

Przepis na zielone smoothie

COŚ KREATYWNEGO – rozlana kawa jak dzieło sztuki

Ostatnio pokazywałam Wam sztukę tworzoną z jedzenia, a tym razem natknęłam się na coś równie interesującego. Włoska artystka „maluje” niezwykłe obrazy między innymi z rozlanej kawy – właśnie te spodobały mi się najbardziej. Na jej Instagramie znajdziecie jednak o wiele więcej.

Sztuka z kawy

COŚ PRZYDATNEGO – o drukowaniu zdjęć w domu

Elsie z ABM w swoim najnowszym wideo jasno i przejrzyście opowiedziała o drukowaniu zdjęć w domu, pokazała w jaki sposób układa je w Photoshopie na arkuszu do wydrukowania, by jak najlepiej wykorzystać papier, a także sposób układania zdjęć w albumie.

COŚ ZABAWNEGO – czyli dzikie koty i pudełka

To jeden z rodzaju mało ambitnych filmików, które krążą po Facebooku… ale ten totalnie mnie zauroczył! Wszyscy wiemy, jak bardzo domowe koty kochają wszelkiej maści pudełka. Okazuje się, że te dzikie, jak lwy czy tygrysy – względem pudełek mają dokładnie te same instynkty…

COŚ POUCZAJĄCEGO – jak zwiększyć pewność siebie

Coś specjalnego dla osób nieśmiałych i tych, którym zależy na zwiększeniu pewności siebie. Prawdopodobnie większości z nas się to przyda… Wiele wyniosłam z lektury tego artykułu i wiem, że muszę zacząć systematycznie nad sobą pracować.

Jak zwiększyć pewność siebie

COŚ  MOTYWUJĄCEGO – cytaty i piękne obrazki

Motywacji nigdy zbyt wiele, nieprawdaż? Tutaj, tutaj i tutaj znajdziecie zbiory najbardziej inspirujących obrazków z cytatami i piękne grafiki. Polecam szybki przegląd o poranku, bo dobry humor na resztę dnia macie gwarantowany.

Inspirujące cytaty

Życzę Wam wszystkim udanego tygodnia! Podrzućcie koniecznie swoje najciekawsze znaleziska z sieci :)