Dzisiaj poniedziałek, a to znaczy, że czas na nowy pakiet inspiracji. Po raz kolejny podrzucam coś pozytywnego na początek nowego tygodnia – coś, co być może wywoła uśmiech na twarzach, dostarczy inspiracji, podsunie nowy pomysł, albo też sprawi, że zdecydujecie się spróbować czegoś nowego :)

COŚ PYSZNEGO – przepis do wypróbowania

Z kaszą jaglaną polubiłam się już dawno temu. Najczęściej zjadam ją na śniadanie, jako zamiennik dla płatków owsianych, ale jeszcze nigdy nie przygotowywałam jej jako deseru. W tym tygodniu planuję wypróbować jaglaną panna cottę. Wpadnijcie też koniecznie na świetny kanał o zdrowym stylu życia, Zdrowomania TV, z którego film z przepisem pochodzi.

COŚ INSPIRUJĄCEGO – niecodzienny sposób spędzenia urodzin

Uwielbiam Mimi Ikonn! Niewiele jest w internecie osób inspirujących mnie tak bardzo, jak ona. Koniecznie obejrzyjcie vloga, w którym Mimi pokazuje jak spędziła swój dzień urodzin. W dniu, w którym zwykle skupiamy się wyłącznie na sobie – zrobić coś kompletnie innego i skupić się tylko i wyłącznie na innych? Ciekawy plan!

COŚ KREATYWNEGO – sposoby na odmienienie regału

Jak z prostego regału wyczarować coś ciekawego? Znalazłam 8 DIY sposobów na odmienienie oblicza tego mebla. Idealnie nadadzą się do starszych mebli, które proszą się o lifting.

Sposób na regał

COŚ MOTYWUJĄCEGO – sposób na „ogarnięcie” życia w 15 minut

Wpis Andrzeja trafił do mnie we właściwym momencie. Czułam się kiepsko i nie miałam pojęcia dlaczego. Macie tak czasami? Przejście wszystkich zasugerowanych przez Andrzeja etapów pomogło mi w uświadomieniu sobie o co mi chodzi, w czym jest problem i dlaczego czuję się tak, jak czuję. Foto z wpisu u Andrzeja.

photo-1429637119272-20043840c013-e1438628683956

 

COŚ PRZYDATNEGO – jak zapamiętywać imiona

Zapamiętywanie imion nowo poznanych osób to dla mnie spore wyzwanie. Nie mam pojęcia dlaczego one tak wolno kodują się w mojej pamięci… Na szczęście podobno jest na to sposób. Muszę przetestować te techniki przy najbliższej okazji – mam nadzieję, że z sukcesem.

COŚ  CIEKAWEGO – 9 obowiązkowych trików związanych z mikrofalówką

Jeśli przez całe życie mieliście w domu mikrofalówkę, to możliwe, że już je znacie. Ja mam ją dopiero od roku i nie znałam żadnego z tych trików. Ostatnio testowałam sposób z cytrynami i sprawdził się świetnie! Mikrofala prawie lśni. Warto zobaczyć.

 

Życzę Wam wszystkim udanego tygodnia! Podrzućcie koniecznie swoje najciekawsze znaleziska z sieci :)