Myślę, że naczytaliście się na blogu w minionym tygodniu wystarczająco dużo, więc dzisiaj przychodzę z postem głównie do oglądania. Nadszedł mój ostatni weekend na uczelni, walczę więc o dwa ostatnie zaliczenia i będę mogła nareszcie rozpocząć „wakacje”. Pomimo ogromu pracy wena na szczęście mnie nie opuszczała i udało mi się nawet wygospodarować odrobinę czasu na czytanie nowych książek….

1. (powyżej) Zmotywowana pewnym projektem na zaliczenie, wkręciłam się w akwarele. Polecam obejrzenie kilku tutoriali na YouTube – w niezwykle prosty sposób wyczarować można po prostu niesamowite efekty. Próbował ktoś?

2. Ostatnie sześć tygodni (z powodu remontu) Rysio spędził w naszym mieszkaniu. Obawiałam się o jego samopoczucie po pierwszej takiej zmianie lokalizacji, ale przyzwyczaił się błyskawicznie. A ja wcaaaale nie poryczałam się (chlip, chlip), gdy trzeba było go zapakować do transportera i oddać Rodzicom… Czy Waszym zwierzakom zdarzają się czasem takie przymusowe przesiedlenia? Jakie macie w podobnych sytuacjach doświadczenia?

Pięć zdjęć - Designyourlife.pl

3. Już od kwietnia noszę przedłużone rzęsy i nawet nie chcę myśleć o tym, że będę je musiała kiedyś zdjąć. Od dawna mnie kusiły i jestem zadowolona, że wreszcie się odważyłam. Do końca lata na pewno zostają, bo wygoda jest po prostu niesamowita! Dodatkowo poprawiła mi się cera po zaprzestaniu mycia twarzy wodą i mydłem (obecnie używam wyłącznie płynu micelarnego) i zaczęłam się na co dzień znacznie delikatniej malować, bo rzęsy „robią” wszystko.

Pięć zdjęć - Designyourlife.pl

4. Jak wszystko dobrze pójdzie, to lada moment wyruszamy z Tomkiem na krótki urlop. Stos książek do czytania rośnie, a ja już nie mogę doczekać się tego nic-nie-robienia na plaży i nadrabiania książkowych zaległości! Czytaliście już może którąś z tych pozycji?

Pięć zdjęć - Designyourlife.pl

5. Moje najnowsze nabytki – brązowa torebka z Reserved i rewelacyjna poduszka z motywem mapy ze sklepu internetowego DekorujSam, który został partnerem najnowszego odcinka serii Design Your Space (na blogu w przyszłym tygodniu).

Pięć zdjęć - Designyourlife.pl

Życzę Wam wszystkim udanego weekendu! :)

PS. Informacje o zgłoszeniach do Design Your Space znajdziecie TUTAJ.