Share Week 2016 – czyli gdzie często zaglądam?

share week 2016

Poprzedni Share Week przespałam i bardzo nie chciałabym powtórzyć tego w tym roku. Aktualna edycja jest już piątą organizowaną przez Andrzeja Tucholskiego, a TUTAJ przeczytać możecie o zasadach tej akcji. Share Week darzę szczególną sympatią, ponieważ przed dwoma laty (ach, jak ten czas leci) miałam zaszczyt zająć pierwsze miejsce w podsumowaniu III edycji, jako blog najczęściej polecany przez innych blogerów. To dla mnie ogromne wyróżnienie i wielka radość – wiedzieć, że tak wielu innych twórców mówi na głos, że to, co robimy, jest dobre. Dlaczego jest to takie cenne? Andrzej u siebie napisał najtrafniej: „Osoby piszące blogi to najdojrzalsi czytelnicy blogów, a osoby nagrywające filmy to najdojrzalsi widzowie innych filmów. W ten sposób otwieramy się na siebie nawzajem jako tworzący koleżanki i koledzy.”

Kogo polecam w tym roku?

Share Week – moje typy w 2016

Lifemanagerka

LIFEMANAGERKA – stali Czytelnicy mojego bloga doskonale wiedzą, że polecałam Ją już wielokrotnie (we wpisach z cyklu pięć plus pięć, czy w pakietach inspiracji). Ostatnio tematyka Jej wpisów i filmów stała się dla mnie wyjątkowo interesująca – wreszcie wzięłam się bowiem w garść i zaczęłam wprowadzać zmiany w swoim stylu życia. Od Agnieszki dowiaduję się o zdrowych produktach, o których istnieniu wcześniej nie wiedziałam, a teraz stale ich używam, podpatruję przepisy na zdrowe i szybkie potrawy, podglądam gdzie warto robić zakupy i jakie jeszcze zmiany w swoim stylu życia warto wprowadzić. DLA ZDROWIA, bo właśnie ZDROWIE jest u Niej najważniejsze. Nie chodzi o zostanie super fit, osiągnięcie wymarzonej wagi i wymodelowanie pośladków, jak nasza idolka – ale o zdrowie naszego ciała i ducha, które pozwolą nam osiągnąć to, co sobie zaplanujemy.

Dr Lifestyle

DR LIFESTYLE – i to też żadna dla Was nowość, wiem! U Dr Lifestyle również króluje zdrowy styl życia, dietetyka, motywacja i lifestyle w niezwykle przyjemnym wydaniu. Korzystam z jadłospisów Moniki, uczę się od Niej z artykułów, w których dzieli się swoją wiedzą z zakresu dietetyki, inspiruję się Jej pozytywnym nastawieniem i motywuję dążeniem do wyznaczonego celu. Uwielbiam Jej „zdrowe” podejście do odchudzania i wiem, że mogę wierzyć Jej na słowo, bo nigdy nie wciska kitu.

Simplicite

SIMPLICITE jest blogiem o minimalizmie, o życiu w stylu slow i szukaniu w nim jakości. Jedyny blog o minimalizmie, który czytam. Do Kasi zaglądam żeby się odstresować i wyciszyć, bo tam od samego „progu” wszystko jest w moim odczuciu spokojne i poukładane. Inspiruje mnie podejście autorki do mody (regularnie śledzę cykl „szafa minimalistki”), urody, do podróżowania i promowany przez nią styl życia. Powoli uczę się kupować mniej, rozważniej i lepiej, a w codzienności poszukuję przede wszystkim jakości. No i nie mogę się już doczekać Jej książki!

Oto moje typy w tegorocznym Share Week’u :) Jak wygląda Wasza ulubiona trójka w tym momencie? Może zechcecie polecić mi jeszcze jakieś inne, warte uwagi blogi o podobnej tematyce? Dajcie znać w komentarzach!