Mam dla Was dzisiaj DIY w walentynkowym klimacie, tylko niech Wam przypadkiem nie wpadnie do głowy żeby coś takiego sprezentować jakiemukolwiek facetowi. Nie istnieje na świecie chłopak, który ucieszyłby się z takiego walentynkowego prezentu :D Za to siostra czy przyjaciółka – jak najbardziej. Sprawdzi się jako breloczek do kluczy czy zawieszka do torby.

Do wykonania takiego breloczka potrzebne Wam będą: kawałek filcu, igła z nitką, cekiny na pasku, klej wikolowy (ja miałam klej Magik), kółko.

TUTAJ znajdziecie szablon, który możecie sobie wydrukować i odrysować serduszka na filcu. Wycinamy je ostrymi nożyczkami i zszywamy je ze sobą, na środku doszywając pasek, który tworzy nam pętelkę do przymocowania łańcuszka.

A teraz robimy kilka głębokich wdechów i zabieramy się do naklejania cekinów. Tylko spokojnie :)) Na początku może się do wydawać niemożliwe do precyzyjnego wykonania, wszystko paprze się w kleju a cekiny spadają, ale po chwili okazuje się nie być wcale takie trudne. Klej Magik jest biały, ale zasycha na przeźroczysto, więc śladów z kleju nie będzie. Po kolei oklejamy cekinami całe serduszko, ostatnie cekiny polecam zabezpieczyć kropelką super glue. Magik potrzebuje kilka dobrych godzin do kompletnego wyschnięcia, a po tym czasie cekiny są właściwie nie do oderwania, nie musicie się więc obawiać, że mogą odpaść. Drugą stronę oklejamy w ten sam sposób.

Mocujemy łańcuszek z kółkiem i brelok gotowy – kawałkiem sznurka czy tasiemki możecie nim też przyozdobić prostą torebkę ;)

Dzisiejszy post to takie 2 w 1, bo te zdjęcia w pewnym sensie są moją odpowiedzią na dzisiejszy temat wyzwania fotograficznego, czyli MIŁOŚĆ. Jedną z moich Wielkich Miłości (poza tymi do ukochanych osób w moim życiu – i do kota!) jest tworzenie. Niesamowitą radość przynosi mi wykonywanie samodzielnie kolejnych, kreatywnych projektów. Z całego serca wierzę w wartość przedmiotów hand made, które mają swoją wyjątkową duszę ;)

Nakupiłam tych cekinów na paskach więc w najbliższym czasie możecie się spodziewać również innych tutoriali z ich wykorzystaniem :)