diy-zawieszka1

Witajcie kochani – czas na nowe DIY. Możecie je wykonać na kilka różnych sposobów – taki DIY brelok idealnie nada się do kluczy lub jako zawieszka do torebki. Możemy go potraktować również jako fantazyjny naszyjnik czy dodatkową ozdobę naszej bransoletki.

Instrukcje wykonania tego DIY znajdziecie w moim filmie na Youtube – mam nadzieję, że się Wam spodoba. Swoją drogą to zabawne, że z kilku godzin przygotowania i kręcenia (a później edycji) zostają nam zaledwie 3 minuty filmiku ;)) Zapraszam!

 

 

Jeśli nie chce się Wam oglądać filmu, to mam dla Was jeszcze kilka zdjęć ;)

diy-brelok

diy-zawieszka

diy-naszyjnik

Poniżej materiały, które będą potrzebne do wykonania tego DIY:

Skórzane rzemienie (moje są ze skórki ekologicznej), metalowe końcówki do rzemieni, ogniwa, uchwyt na brelok (lub zawieszka do komórki), mały karabińczyk, klej typu super glue, nożyczki i kleszcze. Wszystkie te elementy znajdziecie w pasmanteriach.

DIY potrzebne materiały

Etapy wykonania:

1. Owijamy rzemień dookoła ręki – tyle razy, ile uznamy za stosowne dla uzyskania odpowiedniej grubości naszego frędzla; 2. Jedną z końcówek oklejamy taśmą i odcinamy ją na równo; 3. Zaklejoną taśmą stronę wklejamy do metalowej końcówki; 4, 5. Rozcinamy pętle i wyrównujemy nasz frędzelek; 6. Mocujemy do breloka za pomocą ogniwa. I gotowe!

DIY ETAPY

 

Mam nadzieję, że dzisiejsze DIY przypadło Wam do gustu i może skusicie się na przygotowanie własnego breloka lub zawieszki :)

Jak Wam się podobają DIY w wersji wideo? W jaki sposób wolicie oglądać etapy przygotowania – na filmiku czy na zdjęciach?