Dzisiaj chcę się Wam pochwalić moim nowym etui na telefon i podzielić pomysłem na wykonanie go samodzielnie. Jeśli czytacie mnie już od jakiegoś czasu, to zdążyliście zauważyć, że lubię gadżety i lubię otaczać się ładnymi rzeczami. I cieszą mnie takie głupotki jak fakt, że mój telefon może codziennie wyglądać inaczej i to dokładnie tak, jak chcę ;)

Ostatnio pokazywałam Wam moje etui z ćwiekami, które nosiłam przez jakiś czas, ale zapragnęłam czegoś normalniejszego i mniej zwracającego uwagę. Kupiłam sobie na allegro przeźroczyste, plastikowe etui za szaloną cenę niecałych 10 zł i czym prędzej zabrałam za ulepszanie. Zaczęło się od oklejania go taśmą washi tape, ale tego sposobu Wam nie polecam. Taśma strzępi się na krawędziach, brudzi, a po zabezpieczeniu przeźroczystą taśmą wygląda nieciekawie. Naszą ozdobę najlepiej jest po prostu włożyć do środka. Przygotowałam sobie szablony z ulubionymi wzorkami, wydrukowałam na domowej drukarce i voila. Oto co wyszło!

Ale to nie wszystko – nie będę samolubna i podzielę się moimi wzorami z Wami :) Klikając TUTAJ możecie otworzyć zdjęcie w dużej rozdzielczości i samodzielnie je sobie wydrukować. Wymiar jednego szablonu to 57mm x 113 mm, a przynajmniej taki idealnie mieści się do mojego etui. Sprawdźcie dokładnie wymiary wnętrza własnych przed wydrukowaniem.

Obecnie przechodzę etap fascynacji pepitką i z wielką uciechą noszę „ją” w torebce. Nigdzie nie znalazłam takich gotowych futerałów w rozsądnej cenie ;)

Mam nadzieję, że może przydadzą się Wam moje szablony, a jeśli będziecie chcieli mogę przygotować ich więcej, bo strasznie się wkręciłam w ich tworzenie.