Jeśli nie macie pomysłu na to jak wyeksponować we własnym domu swoje ulubione zdjęcia, to mam coś dla Was. Nie wiem jak to u Was wygląda, ale dla mnie nie ma dnia, abym nie zrobiło chociaż kilku nowych. Najczęściej są to uwiecznione zwykłe, codzienne chwile, zabawne sytuacje, ładne przedmioty. I fajnie jest móc oglądać je nie tylko w telefonie czy na ekranie monitora :) Postanowiłam swoje cztery ściany wzbogacić o kilka ulubionych zdjęć.

Do wiszącego na ścianie obrazka pinezkami przymocowałam sznurek, który służy mi do przypinania zdjęć za pomocą drewnianych klamerek. Bardzo podoba mi się to rozwiązanie, bo pozwala na częste zmienianie tej małej ekspozycji. Zdjęcia wydrukowane są na takim ciut ładniejszym papierze, ale nie fotograficznym. Polecam, jeśli chcecie dodać swoim pokojom trochę indywidualnego charakteru. Linkę rozpiąć możecie oczywiście gdziekolwiek się Wam podoba.

A jeśli chcecie, żeby było jeszcze trochę ciekawej i bardziej kolorowo – drewniane klamerki możecie ozdobić taśmą washi tape, jak na zdjęciu poniżej.

Jeszcze jedna ważna uwaga z mojej strony… jeśli posiadacie kota koniecznie mocno przymocujcie linkę. No bo wiecie, tak fajnie można się pozaczepiać o coś, co wisi… i tak fajnie się rusza ;)

Zbierałam się do tego kilka tygodni, a wystarczyło kilka sekund, by móc z większą przyjemnością zerkać na swoją ścianę :)