Wielbicielką podcastów jestem nie od dziś, towarzyszą mi od kilku dobrych lat, myślałam nawet kiedyś o ruszeniu z własnym projektem. Podcastowy debiut mam już w każdym razie za sobą! Ostatnio miałam okazję być gościem Jacka Kłosińskiego w jego podcastcie „Pomoc w kreatywnej pracy”.

Rozmawialiśmy o tematach, które są mi najbliższe i mogłabym mówić o nich godzinami. Cieszę się bardzo, że również w takiej formie miałam okazję podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu blogowania, dobrej organizacji i planowania.

>>> KLIKNIJ TUTAJ  <<<

aby posłuchać podcastu z moim udziałem :)

Pytania, które zadał mi Jacek Kłosiński w swoim podcaście „Pomoc w kreatywnej pracy”

  • Większość blogów upada po zaledwie kilku wpisach, a Ty działasz sprawnie już od wielu lat. Z czego wynika to, że udaje Ci się znaleźć motywację i konsekwentnie tworzyć przez tak długi okres? Co poradziłabyś innym, którym też marzy się taka wytrwałość?
  • Płynnie łączysz pisanie z nagrywaniem filmów. Jak znaleźć pomiędzy tymi działkami dobry balans? Co poradziłabyś osobom, które ciągnie do jednego i do drugiego, ale boją się, że ich taka wielozadaniowość przytłoczy?
  • Wydałaś swój własny planner/organizer. Dlaczego akurat taka forma? Czy w dobie uzależnienia ludzi od smartfonów i tysiąca apek na wszystko, takie papierowe rozwiązania się sprawdzają? Jaka jest przewaga organizacji tą metodą nad podejściem „cyfrowym”?
  • Duża część treści, które tworzysz dotyczy szeroko rozumianej organizacji. Czy bycia dobrze zorganizowanym naprawdę da się nauczyć? Gdybyś miała podać jedną rzecz, która poprawi czyjeś poczucie „zorganizowania”, to co by to było?
  • Wyobraźmy sobie, że budzisz się pewnego dnia i jesteś zupełnie anonimowa. Nie masz społeczności, bloga, nikt Cię nie zna i wszystko musisz zacząć budować od nowa. Jak byś zaczęła? Co byś zrobiła w pierwszej kolejności? Na czym byś się skupiła?

Jeśli powyższe kwestie są dla Ciebie interesujące – zachęcam gorąco do wysłuchania nagrania! Polecam też oczywiście bloga Jacka – to fantastyczne źródło inspiracji, jeśli chodzi o kreatywną pracę.

Ciekawa jestem bardzo jak Wam przypadła do gustu forma audio? Lubicie podcasty?
 

 

PS. Przypominam też o startującej lada moment (już 17 maja!) sprzedaży mojego pierwszego KURSU Design Your Life – będziemy wspólnie pracować nad lepszą organizacją czasu, przestrzeni – i życia w ogóle :)