Kolejny miesiąc powoli dobiega końca, czas więc na nowy, darmowy planner do wydrukowania! To świetny moment, by rozplanować sobie kwiecień – najważniejsze wydarzenia, terminy, wyjazdy, czy treningi. Bo wiecie jak jest… Rzeczy niezaplanowane mają znacznie mniej szans na realizację niż te zapisane na arkuszu, które ma się ciągle gdzieś przed oczami.

Przygotowałam dla Was planner w dwóch wersjach kolorystycznych – w standardowym turkusie i dodatkowo w wiosennej, soczystej zieleni :)

W moim kwietniowym plannerze na pierwszym miejscu znalazły się wszystkie umówione treningi personalne na siłowni, zajęcia fitness, na które chcę się wybrać i dni wyznaczone na kontrolę wagi i wymiarów. Za mną ponad miesiąc intensywnych zmagań z samą sobą, a ten plan – zawsze na widoku – mocno mnie motywuje, by faktycznie go realizować.

Planner do wydrukowania

Planner na KWIECIEŃ 2016 do wydrukowania – 2 wersje kolorystyczne

Planner do wydrukowania

Planner do wydrukowania

Jak drukować planner?

Najlepiej na kartce formatu A4 – w kolorze lub w skali szarości. Na mniejszym formacie pola do wypełnienia mogą być zbyt małe. Jego projekt jest minimalistyczny, ponieważ planner tak czy siak zrobi się kolorowy, gdy pouzupełniamy go i pooznaczamy zakreślaczami, czy naklejkami ważne wydarzenia.

Jak wypełniać planner?

Tak naprawdę to wedle własnego uznania, ale nie zostawię Was bez przedstawienia kilku sugestii.

  • Nazwy nagłówków w skrajnej prawej kolumnie kalendarza zostały celowo pominięte, aby każdy mógł zatytułować je sobie samodzielnie. Ja u siebie mam NAJWAŻNIEJSZE CELEPAMIĘTAJ i miejsce na MOTYWACYJNY CYTAT.
  • U Ciebie to może być coś zupełnie innego, np. Postanowienia, Ważne rachunki do zapłacenia, czy Projekty do wykonania.
  • Weekendy i ewentualne dni wolne zaznaczone są na szaro. Białe w plannerze są wszystkie dni robocze w miesiącu – to pozwala błyskawicznie ocenić, ile czasu mamy faktycznie na zrealizowanie swoich różnego rodzaju zawodowych działań.
  • Na dole, pod kalendarzem – są dwa kolejne pola do indywidualnego zagospodarowania w dowolny sposób. Ja po lewej stronie w większym prostokącie mam NOTATKI, a po prawej zapiski dotyczące NASTĘPNEGO MIESIĄCA, czyli w tym przypadku maja 2016. A tak wypełniony arkusz styczniowy wyglądał u mnie…

Darmowy planner do wydrukowania - Design Your Life

Jeśli zdecydujecie się korzystać z tego PLANNERA – koniecznie zasygnalizujcie mi to, np. na mejla lub na Instagramie. Dodając zdjęcie pamiętajcie o hasztagu  #designyourlifeplanner i oznaczeniu mnie @designyourlifepl, abym mogła je odnaleźć.

Jak się podoba ta wiosenna, soczysta zieleń? Jeśli macie jakieś zamówienia specjalne na kolor majowego plannera – dajcie znać w komentarzach… :)