Obecny miesiąc nie rozpieszcza nas pod względem pogody, w prognozach ciągle mówią, że biomet niekorzystny, a tymczasem realizacja celów w październiku idzie mi naprawdę nieźle! Wszystko dlatego, że naprawdę dobrze go sobie rozplanowałam i zadbałam o to, by znalazł się czas na najważniejsze dla mnie sprawy. Do tego samego – jak zwykle – Was zachęcam. Możecie już ściągnąć sobie i wydrukować listopadowy planner.

Planner na LISTOPAD 2016 do wydrukowania – 2 wersje kolorystyczne

Jak zwykle mam dla Was dwie różne wersje kolorystyczne plannera, a obok standardowego turkusu, w listopadzie wybrałam soczysty pomarańcz, który nazwałam… DYNIOWYM :D

Planner na Listopad 2016

POBIERZ: PLANNER DO WYDRUKOWANIA – LISTOPAD 2016 – POMARAŃCZOWY

Planner na Listopad 2016

POBIERZ: PLANNER DO WYDRUKOWANIA – LISTOPAD 2016 – TURKUSOWY

Jak drukować planner?

Najlepiej na kartce formatu A4 – w kolorze lub w skali szarości. Na mniejszym formacie pola do wypełnienia mogą być zbyt małe. Jego projekt jest minimalistyczny, ponieważ planner tak czy siak zrobi się kolorowy, gdy pouzupełniamy go i pooznaczamy zakreślaczami, czy naklejkami ważne wydarzenia.

Planner do wydrukowania

Jak wypełniać planner?

Tak naprawdę to wedle własnego uznania, ale przedstawię Wam kilka sugestii.

  • Nazwy nagłówków w skrajnej prawej kolumnie kalendarza zostały celowo pominięte, aby każdy mógł zatytułować je sobie samodzielnie. Ja u siebie najczęściej mam np. NAJWAŻNIEJSZE CELEPAMIĘTAJ i miejsce na MOTYWACYJNY CYTAT.

Darmowy planner do wydrukowania - Design Your Life

  • U Ciebie to może być coś zupełnie innego, np. Postanowienia, Ważne rachunki do zapłacenia, czy Projekty do wykonania.
  • Weekendy i ewentualne dni wolne zaznaczone są na szaro. Białe w plannerze są wszystkie dni robocze w miesiącu – to pozwala błyskawicznie ocenić, ile czasu mamy faktycznie na zrealizowanie swoich różnego rodzaju zawodowych działań.
  • Na dole, pod kalendarzem – są dwa kolejne pola do indywidualnego zagospodarowania w dowolny sposób. Ja po lewej stronie w większym prostokącie mam NOTATKI, a po prawej zapiski dotyczące NASTĘPNEGO MIESIĄCA, czyli w tym przypadku grudnia 2016.

Poniżej możecie zobaczyć jak uzupełniłam swój planner na listopad… Trochę zmieniłam układ w kolumnie po prawej stronie – mam tam listę rzeczy do zrobienia „dla siebie”, w polu „dam radę” mam plan publikacji na blogu, na Youtube i w social media, a na sam dół trafią różnego rodzaju ważne deadliny.

Planner do wydrukowania

Jeśli zdecydujecie się korzystać z tego PLANNERA – koniecznie zasygnalizujcie mi to np. na mejla lub na Instagramie. Dodając zdjęcie pamiętajcie o hasztagu  #designyourlifeplanner i oznaczeniu mnie @designyourlifepl, abym mogła je odnaleźć. Jeśli macie jakieś zamówienia specjalne na kolor grudniowego plannera – dajcie znać w komentarzach… Ale tak sobie myślę, że w grudniu to chyba czerwony? Tak świątecznie? :)