Planner na LUTY 2017 do wydrukowania

Pierwszy miesiąc roku już za nami – ależ to zleciało! Nawet się nie zorientowałam, tak bardzo pochłonęła mnie przeprowadzka do naszego nowego mieszkania, o czym napiszę Wam lada moment trochę więcej :)

Póki co – podrzucam Wam planner na luty, a sama wracam do sprzątania poremontowego bałaganu i rozpakowywania kolejnych kartonów… W żadnym wypadku jednak nie marudzę, jestem przeszczęśliwa, że wreszcie mamy swoje miejsce, swoje własne cztery kąty. Zasuwanie ze szmatą chyba nigdy wcześniej nie sprawiało mi takiej radości.

Planner na LUTY 2017 do wydrukowania – 2 wersje kolorystyczne do wyboru :)

Oprócz tradycyjnego turkusu – w lutym mam dla Was intensywny fiolet.

POBIERZ: PLANNER DO WYDRUKOWANIA – LUTY 2017 – FIOLET

POBIERZ: PLANNER DO WYDRUKOWANIA – LUTY 2017 – TURKUS

Jak drukować planner?

Najlepiej na kartce formatu A4 – w kolorze lub w skali szarości. Na mniejszym formacie pola do wypełnienia mogą być zbyt małe. Jego projekt jest minimalistyczny, w odcieniach szarości (podobnie jak cały mój ORGANIZER Design Your Life), ponieważ planner tak czy siak zrobi się kolorowy, gdy pouzupełniamy go i pooznaczamy ważne wydarzenia zakreślaczami, czy naklejkami (można użyć też kolorowych washi tape).

Naklejki do wykorzystania w plannerze znajdziecie TUTAJ.

Jak wypełniać planner?

Tak naprawdę to wedle własnego uznania, ale przedstawię Wam kilka sugestii.

  • Nazwy nagłówków w skrajnej prawej kolumnie kalendarza zostały celowo pominięte, aby każdy mógł zatytułować je sobie samodzielnie. Ja u siebie najczęściej mam np. NAJWAŻNIEJSZE CELEPAMIĘTAJ i miejsce na MOTYWACYJNY CYTAT.

Darmowy planner do wydrukowania - Design Your Life

  • U Ciebie to może być coś zupełnie innego, np. Postanowienia, Ważne rachunki do zapłacenia, czy Projekty do wykonania.
  • Weekendy i ewentualne dni wolne zaznaczone są na szaro. Białe w plannerze są wszystkie dni robocze w miesiącu – to pozwala błyskawicznie ocenić, ile czasu mamy faktycznie na zrealizowanie swoich różnego rodzaju zawodowych działań.
  • Na dole, pod kalendarzem – są dwa kolejne pola do indywidualnego zagospodarowania w dowolny sposób. Ja po lewej stronie w większym prostokącie mam NOTATKI, a po prawej zapiski dotyczące NASTĘPNEGO MIESIĄCA, czyli w tym przypadku marca 2017.

Poniżej możecie zobaczyć mój przykładowo uzupełniony planner…

Planner

Jeśli zdecydujecie się korzystać z tego PLANNERA – koniecznie zasygnalizujcie mi to np. na mejla lub na Instagramie. Dodając zdjęcie pamiętajcie o hasztagu  #designyourlifeplanner i oznaczeniu mnie @designyourlifepl, abym mogła je odnaleźć.