To już? Znowu? Czas na kolejny planner? Przecież zaledwie kilka dni temu publikowałam kwietniową wersję… A nie, od poprzedniego minęły już cztery tygodnie, a czas ostatnio mija po prostu w zawrotnym tempie. Identycznie mam również z innymi sprawami, którymi trzeba się zająć raz w miesiącu – zawsze jestem w ciężkim szoku, że TO JUŻ.

Planner na MAJ 2016 do wydrukowania – 2 wersje kolorystyczne

Wybór drugiego koloru plannera na maj był dla mnie bardziej, niż oczywisty – Wam też ten optymistyczny róż kojarzy się ze wszystkimi cudnie kwitnącymi drzewami? Ja w tym miesiącu będę używać właśnie tej intensywnie różowej wersji. A Wy którą wybieracie?

PLANNER NA MAJ DO WYDRUKOWANIA

PLANNER NA MAJ DO WYDRUKOWANIA

Jak drukować planner?

Najlepiej na kartce formatu A4 – w kolorze lub w skali szarości. Na mniejszym formacie pola do wypełnienia mogą być zbyt małe. Jego projekt jest minimalistyczny, ponieważ planner tak czy siak zrobi się kolorowy, gdy pouzupełniamy go i pooznaczamy zakreślaczami, czy naklejkami ważne wydarzenia.

Jak wypełniać planner?

Tak naprawdę to wedle własnego uznania, ale nie zostawię Was bez przedstawienia kilku sugestii.

  • Nazwy nagłówków w skrajnej prawej kolumnie kalendarza zostały celowo pominięte, aby każdy mógł zatytułować je sobie samodzielnie. Ja u siebie mam NAJWAŻNIEJSZE CELEPAMIĘTAJ i miejsce na MOTYWACYJNY CYTAT.
  • U Ciebie to może być coś zupełnie innego, np. Postanowienia, Ważne rachunki do zapłacenia, czy Projekty do wykonania.
  • Weekendy i ewentualne dni wolne zaznaczone są na szaro. Białe w plannerze są wszystkie dni robocze w miesiącu – to pozwala błyskawicznie ocenić, ile czasu mamy faktycznie na zrealizowanie swoich różnego rodzaju zawodowych działań.
  • Na dole, pod kalendarzem – są dwa kolejne pola do indywidualnego zagospodarowania w dowolny sposób. Ja po lewej stronie w większym prostokącie mam NOTATKI, a po prawej zapiski dotyczące NASTĘPNEGO MIESIĄCA, czyli w tym przypadku czerwca 2016.

Jeśli zdecydujecie się korzystać z tego PLANNERA – koniecznie zasygnalizujcie mi to, np. na mejla lub na Instagramie. Dodając zdjęcie pamiętajcie o hasztagu  #designyourlifeplanner i oznaczeniu mnie @designyourlifepl, abym mogła je odnaleźć. Jeśli macie jakieś zamówienia specjalne na kolor czerwcowego plannera – dajcie znać w komentarzach… :)