Planner na KWIECIEŃ 2017 do wydrukowania

Czas najwyższy zaplanować… nadchodzącą wiosnę! Tak, tak, to już! Mój kwietniowy planner już w dużej części zapisałam. Szykuje się sporo pracy, ale staram się nie planować więcej, niż jednego, dużego projektu tygodniowo.

Nie jest to łatwe, ale naprawdę się staram. Ostatnio przekonałam się, że znacznie lepsze efekty daje praca nad wyłącznie jednym tematem przez dłuższy czas i dopiero po jego zakończeniu przechodzenie do drugiego, niż realizowanie obu tematów równolegle. Dlatego też przeznaczyłam sobie np. osobne dni na sesje zdjęciowe, osobne dni na edycję zdjęć, czy osobne dni na pisanie tekstów… :) Teraz pozostaje mi trzymać się własnego planu!

PLANNER do wydrukowania

Planner na KWIECIEŃ 2017 do wydrukowania – 2 wersje kolorystyczne do wyboru :)

Ja rozpisuję sobie kwiecień w musztardowym plannerze – a Wy?

PLANNER do wydrukowania

POBIERZ: PLANNER DO WYDRUKOWANIA – KWIECIEŃ 2017 – MUSZTARDOWY

PLANNER do wydrukowania

POBIERZ: PLANNER DO WYDRUKOWANIA – KWIECIEŃ 2017 – TURKUSOWY

Jak drukować planner?

Najlepiej na kartce formatu A4 – w kolorze lub w skali szarości. Na mniejszym formacie pola do wypełnienia mogą być zbyt małe. Jego projekt jest minimalistyczny, w odcieniach szarości (podobnie jak cały mój ORGANIZER Design Your Life), ponieważ planner tak czy siak zrobi się kolorowy, gdy pouzupełniamy go i pooznaczamy ważne wydarzenia zakreślaczami, czy naklejkami (można użyć też kolorowych washi tape).

Naklejki do wykorzystania w plannerze znajdziecie TUTAJ.

Jak wypełniać planner?

Tak naprawdę to wedle własnego uznania, ale przedstawię Wam kilka sugestii.

  • Nazwy nagłówków w skrajnej prawej kolumnie kalendarza zostały celowo pominięte, aby każdy mógł zatytułować je sobie samodzielnie. Ja u siebie najczęściej mam np. NAJWAŻNIEJSZE CELEPAMIĘTAJ i miejsce na MOTYWACYJNY CYTAT.

Darmowy planner do wydrukowania - Design Your Life

  • U Ciebie to może być coś zupełnie innego, np. Postanowienia, Ważne rachunki do zapłacenia, czy Projekty do wykonania.
  • Weekendy i ewentualne dni wolne zaznaczone są na szaro. Białe w plannerze są wszystkie dni robocze w miesiącu – to pozwala błyskawicznie ocenić, ile czasu mamy faktycznie na zrealizowanie swoich różnego rodzaju zawodowych działań.
  • Na dole, pod kalendarzem – są dwa kolejne pola do indywidualnego zagospodarowania w dowolny sposób. Ja po lewej stronie w większym prostokącie mam NOTATKI, a po prawej zapiski dotyczące NASTĘPNEGO MIESIĄCA, czyli w tym przypadku maja 2017.

Poniżej możecie zobaczyć mój przykładowo uzupełniony planner…

Planner do wydrukowania

Jeśli zdecydujecie się korzystać z tego PLANNERA – koniecznie zasygnalizujcie mi to np. mejlem lub na Instagramie. Dodając zdjęcie pamiętajcie o hasztagu  #designyourlifeplanner i oznaczeniu mnie @designyourlifepl, abym mogła je odnaleźć.