Zapraszam po nowy, świeżutki planner na marzec 2016 do wydrukowania. Nie mogę uwierzyć, że luty za moment się kończy i to już trzeci przygotowany przeze mnie kalendarz! Przecież dopiero co wrzucałam ten pierwszy, niepewna Waszego jego przyjęcia…

Dostałam od Was na mejla, na Facebooku i na Instagramie tyle zdjęć, że nie ośmieliłabym się zaprzestać publikowania. W komentarzach pod wpisem z plannerem na luty pojawiło się sporo sugestii odnośnie wprowadzenia innych kolorów, dlatego dzisiaj przygotowałam dla Was dodatkowo planner z elementami fioletowego. Turkusowy oczywiście też jest :)

Planner do wydrukowania

Planner na MARZEC 2016 do wydrukowania – 2 wersje kolorystyczne

planner do wydrukowania

planner do wydrukowania

Jak drukować planner?

Najlepiej na kartce formatu A4 – w kolorze lub w skali szarości. Na mniejszym formacie pola do wypełnienia mogą być zbyt małe. Jego projekt jest minimalistyczny, ponieważ planner tak czy siak zrobi się kolorowy, gdy pouzupełniamy go i pooznaczamy zakreślaczami, czy naklejkami ważne wydarzenia.

Jak wypełniać planner?

Tak naprawdę to wedle własnego uznania, ale nie zostawię Was bez przedstawienia kilku sugestii.

  • Nazwy nagłówków w skrajnej prawej kolumnie kalendarza zostały celowo pominięte, aby każdy mógł zatytułować je sobie samodzielnie. Ja u siebie mam NAJWAŻNIEJSZE CELE, PAMIĘTAJ i miejsce na MOTYWACYJNY CYTAT.
  • U Ciebie to może być coś zupełnie innego, np. Postanowienia, Ważne rachunki do zapłacenia, czy Projekty do wykonania.
  • Weekendy i dni wolne (w marcu – Święta Wielkanocne) zostały zaznaczone na szaro. Białe w plannerze są wszystkie dni robocze w miesiącu – to pozwala błyskawicznie ocenić, ile czasu mamy faktycznie na zrealizowanie swoich różnego rodzaju zawodowych działań.
  • Na dole, pod kalendarzem – są dwa kolejne pola do indywidualnego zagospodarowania w dowolny sposób. Ja po lewej stronie w większym prostokącie mam NOTATKI, a po prawej zapiski dotyczące NASTĘPNEGO MIESIĄCA, czyli w tym przypadku kwietnia 2016. A tak wypełniony arkusz wygląda u mnie…

Planner na MARZEC 2016 do wydrukowania

Jeśli zdecydujecie się na korzystanie z tego PLANNERA – koniecznie zasygnalizujcie mi to, np. na mejla lub na Instagramie. Dodając zdjęcie pamiętajcie o hasztagu  #designyourlifeplanner, abym mogła je odnaleźć :)

Podrzućcie też w komentarzach swoje sugestie nowego koloru na kwiecień – może jakaś taka soczysta, świeża zieleń? W sam raz na wiosnę?