Planner na PAŹDZIERNIK 2016 do wydrukowania

PLANNER DO WYDRUKOWANIA

Nie macie wrażenia, że każdy kolejny miesiąc tego roku kończy się coraz szybciej? Przez cały czas towarzyszyło mi poczucie, że lato jeszcze przede mną, tymczasem nagle okazuje się, że już minęło. Dobrze, że tak namiętnie uwieczniam swoją codzienność na zdjęciach i zatrzymuję również te najzwyklejsze momenty. Mam namacalny dowód na to, że przeżyłam naprawdę cudowne, letnie miesiące i mogę spokojnie przygotować się na nadchodzącą jesień.

Planner na PAŹDZIERNIK 2016 do wydrukowania – 2 wersje kolorystyczne

Jak zwykle mam dla Was dwie różne wersje kolorystyczne plannera, a obok standardowego turkusu, w październiku wybrałam kojarzący się z jesienią pomarańcz.

Październik 2016 planner do wydrukowania

POBIERZ: PLANNER DO WYDRUKOWANIA – PAŹDZIERNIK 2016 – POMARAŃCZ

Październik 2016 planner do wydrukowania

POBIERZ: PLANNER DO WYDRUKOWANIA – PAŹDZIERNIK 2016 – TURKUS

Jak drukować planner?

Najlepiej na kartce formatu A4 – w kolorze lub w skali szarości. Na mniejszym formacie pola do wypełnienia mogą być zbyt małe. Jego projekt jest minimalistyczny, ponieważ planner tak czy siak zrobi się kolorowy, gdy pouzupełniamy go i pooznaczamy zakreślaczami, czy naklejkami ważne wydarzenia.

Jak wypełniać planner?

Tak naprawdę to wedle własnego uznania, ale przedstawię Wam kilka sugestii.

  • Nazwy nagłówków w skrajnej prawej kolumnie kalendarza zostały celowo pominięte, aby każdy mógł zatytułować je sobie samodzielnie. Ja u siebie mam NAJWAŻNIEJSZE CELEPAMIĘTAJ i miejsce na MOTYWACYJNY CYTAT.
  • U Ciebie to może być coś zupełnie innego, np. Postanowienia, Ważne rachunki do zapłacenia, czy Projekty do wykonania.
  • Weekendy i ewentualne dni wolne zaznaczone są na szaro. Białe w plannerze są wszystkie dni robocze w miesiącu – to pozwala błyskawicznie ocenić, ile czasu mamy faktycznie na zrealizowanie swoich różnego rodzaju zawodowych działań.
  • Na dole, pod kalendarzem – są dwa kolejne pola do indywidualnego zagospodarowania w dowolny sposób. Ja po lewej stronie w większym prostokącie mam NOTATKI, a po prawej zapiski dotyczące NASTĘPNEGO MIESIĄCA, czyli w tym przypadku listopada 2016.

Poniżej możecie zobaczyć jak uzupełniałam swój planner w minionych miesiącach…

Darmowy planner do wydrukowania - Design Your Life

Jeśli zdecydujecie się korzystać z tego PLANNERA – koniecznie zasygnalizujcie mi to np. na mejla lub na Instagramie. Dodając zdjęcie pamiętajcie o hasztagu  #designyourlifeplanner i oznaczeniu mnie @designyourlifepl, abym mogła je odnaleźć. Jeśli macie jakieś zamówienia specjalne na kolor listopadowego plannera – dajcie znać w komentarzach… :)