Planner na SIERPIEŃ 2016 do wydrukowania

PLANNER NA SIERPIEŃ do wydrukowania

Czas zaplanować kolejny miesiąc! Bez sierpniowego plannera przecież Was nie zostawię… :) U mnie obecnie przydaje się wyjątkowo mocno, bo śledzę w nim wszystkie terminy związane z organizacją wesela. Kiedy przymiarki sukni, kiedy odbiór obrączek, do kiedy zapłacić za słodki stół…

Ciekawa jestem, czy Wy również z jakiegoś względu planujecie dokładnie te wakacyjne miesiące, czy może trochę sobie odpuszczacie?

Planner na SIERPIEŃ 2016 do wydrukowania – 2 wersje kolorystyczne

Jak zwykle mam dla Was dwie różne wersje kolorystyczne plannera. Obok standardowego turkusu w sierpniu wybrałam czerwony, taki trochę… pomidorowy odcień :)

PLANNER DO WYDRUKOWANIA

POBIERZ: PLANNER DO WYDRUKOWANIA – SIERPIEŃ 2016 – CZERWONY

PLANNER DO WYDRUKOWANIA

POBIERZ: PLANNER DO WYDRUKOWANIA – SIERPIEŃ 2016 – TURKUSOWY

Jak drukować planner?

Najlepiej na kartce formatu A4 – w kolorze lub w skali szarości. Na mniejszym formacie pola do wypełnienia mogą być zbyt małe. Jego projekt jest minimalistyczny, ponieważ planner tak czy siak zrobi się kolorowy, gdy pouzupełniamy go i pooznaczamy zakreślaczami, czy naklejkami ważne wydarzenia.

Jak wypełniać planner?

Tak naprawdę to wedle własnego uznania, ale przedstawię Wam kilka sugestii.

  • Nazwy nagłówków w skrajnej prawej kolumnie kalendarza zostały celowo pominięte, aby każdy mógł zatytułować je sobie samodzielnie. Ja u siebie mam NAJWAŻNIEJSZE CELEPAMIĘTAJ i miejsce na MOTYWACYJNY CYTAT.
  • U Ciebie to może być coś zupełnie innego, np. Postanowienia, Ważne rachunki do zapłacenia, czy Projekty do wykonania.
  • Weekendy i ewentualne dni wolne zaznaczone są na szaro. Białe w plannerze są wszystkie dni robocze w miesiącu – to pozwala błyskawicznie ocenić, ile czasu mamy faktycznie na zrealizowanie swoich różnego rodzaju zawodowych działań.
  • Na dole, pod kalendarzem – są dwa kolejne pola do indywidualnego zagospodarowania w dowolny sposób. Ja po lewej stronie w większym prostokącie mam NOTATKI, a po prawej zapiski dotyczące NASTĘPNEGO MIESIĄCA, czyli w tym przypadku września 2016.

Poniżej możecie zobaczyć jak uzupełniałam swój planner w styczniu…

Darmowy planner do wydrukowania - Design Your Life

Jeśli zdecydujecie się korzystać z tego PLANNERA – koniecznie zasygnalizujcie mi to np. na mejla lub na Instagramie. Dodając zdjęcie pamiętajcie o hasztagu  #designyourlifeplanner i oznaczeniu mnie @designyourlifepl, abym mogła je odnaleźć. Jeśli macie jakieś zamówienia specjalne na kolor wrześniowego plannera – dajcie znać w komentarzach… :)