Planner na STYCZEŃ 2017 do wydrukowania

Czy wszyscy gotowi na Nowy Rok? To już za kilka dni, możemy rozpoczynać wielkie odliczanie – i spokojnie zaplanować sobie nadchodzący miesiąc… :)

PLANNER NA STYCZEŃ DO WYDRUKOWANIA

Planner na STYCZEŃ 2017 do wydrukowania – 2 wersje kolorystyczne do wyboru :)

Oprócz tradycyjnego turkusu – soczysty róż.

Styczeń 2017

POBIERZ: PLANNER DO WYDRUKOWANIA – STYCZEŃ 2017 – RÓŻOWY

Styczeń 2017

POBIERZ: PLANNER DO WYDRUKOWANIA – STYCZEŃ 2017 – TURKUS

Jak drukować planner?

Najlepiej na kartce formatu A4 – w kolorze lub w skali szarości. Na mniejszym formacie pola do wypełnienia mogą być zbyt małe. Jego projekt jest minimalistyczny, w odcieniach szarości (podobnie jak cały mój ORGANIZER Design Your Life), ponieważ planner tak czy siak zrobi się kolorowy, gdy pouzupełniamy go i pooznaczamy ważne wydarzenia zakreślaczami, czy naklejkami (można użyć też kolorowych washi tape).

Naklejki do wykorzystania w plannerze znajdziecie TUTAJ.

Jak wypełniać planner?

Tak naprawdę to wedle własnego uznania, ale przedstawię Wam kilka sugestii.

  • Nazwy nagłówków w skrajnej prawej kolumnie kalendarza zostały celowo pominięte, aby każdy mógł zatytułować je sobie samodzielnie. Ja u siebie najczęściej mam np. NAJWAŻNIEJSZE CELEPAMIĘTAJ i miejsce na MOTYWACYJNY CYTAT.

Darmowy planner do wydrukowania - Design Your Life

  • U Ciebie to może być coś zupełnie innego, np. Postanowienia, Ważne rachunki do zapłacenia, czy Projekty do wykonania.
  • Weekendy i ewentualne dni wolne zaznaczone są na szaro. Białe w plannerze są wszystkie dni robocze w miesiącu – to pozwala błyskawicznie ocenić, ile czasu mamy faktycznie na zrealizowanie swoich różnego rodzaju zawodowych działań.
  • Na dole, pod kalendarzem – są dwa kolejne pola do indywidualnego zagospodarowania w dowolny sposób. Ja po lewej stronie w większym prostokącie mam NOTATKI, a po prawej zapiski dotyczące NASTĘPNEGO MIESIĄCA, czyli w tym przypadku lutego 2017.

Poniżej możecie zobaczyć jak mój przykładowo uzupełniony planner…

Planner do wydrukowania - Design Your Life

Darmowy planner do wydrukowania - Design Your Life

Jeśli zdecydujecie się korzystać z tego PLANNERA – koniecznie zasygnalizujcie mi to np. na mejla lub na Instagramie. Dodając zdjęcie pamiętajcie o hasztagu  #designyourlifeplanner i oznaczeniu mnie @designyourlifepl, abym mogła je odnaleźć. 


 

PS. Pamiętacie o Dniu Babci i Dniu Dziadka – 21 i 22 stycznia? Jeśli nie macie pomysłu na prezent dla nich – polecam lekturę przygotowanego przeze mnie materiału :)

>> 5 pomysłów na prezenty dla babci i dziadka – nie kupuj, zrób! <<

pomysly-na-prezenty-dla-babci-i-dziadka